Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Cirkónium - Swarovski karkötő

Cirkónium - Swarovski karkötő leírása

Legfőképpen Blue Zircon színű Swarovskiból áll ez a karkötő.
Intenzív pinkkel tettem össze és finomításképpen pedig enyhe selyem színnel.
A fűzött részek között csodálatosan szépen csiszolt üveggyöngyök vannak.

Közel 100 db Swarovski bichon gyöngy került rá.

Mágneskapoccsal záródik a könnyen kezelhetőség érdekében.
Ezüst színű fémeket használtam fel hozzá.

Csillogó, feltűnő, nőies.

Belső kerülete jelenleg 17,5 cm!

Fizetési mód: átutalás, Paypal, rózsaszín csekk, készpénz.

Cirkónium - Swarovski karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: hoyacarnosa

technika

jellemző

színek

termékkód
639877

feltöltve
2009. november 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Cirkónium - Swarovski karkötő szállítása

Kedves Vásárló!

A megvásárolt termék elsőbbségi, ajánlott küldeményként kerül feladásra, miután a vevő átutalta a folyószámlámra az ékszer árát és a hozzá tartozó postaköltséget.
Az általam készített ékszerek bélelt borítékban érkeznek, belül is csomagolva, hogy minél kisebb esélye legyen a sérülésnek.

Hozzám még senki nem küldött vissza ékszert, a vásárlóim igen elégedettek.
Ha valamiért mégsem a várt terméket kaptad, nyugodtan visszaküldheted és visszafizetem az ékszer árát.
A visszaküldés postai árát viszont a vevő fizeti meg.

Ha az ékszer kicsi, vagy lapos - a boríték magassága nem haladja meg a 2 cm-t, akkor a vevő postacímére érkezik a levél.
Ha ettől eltér, akkor a postai 'trendeket' követve, "postán maradó" levélként adható fel, amihez szükséges a vevő számára megfelelő postahivatal címének a megadása.

Ha bármilyen kérdés felmerülne, szívesen válaszolok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 560 Ft 660 Ft

Cirkónium - Swarovski karkötő alkotója: hoyacarnosa

hoyacarnosa Amire büszke lehetek:

"Most vettem át, teljesen odáig vagyok, gyönyörűséges. Köszönöm szépen! Alkoss még! Csodák teremnek a kezed alatt."

"Nem tudok betelni a látvánnyal. A nyakláncot és a karkötőt mégegyszer köszönöm, hogy megtartottad nekem, mert élőben látva már biztosan nagyon sajnálnám, hogy nem az enyém lett!"

"5 fülbevalóm van tőled, szerintem állíthatom, hogy napi használatban vannak pedig az első darabok 2013 óta érkeztek. Ennyi idő után még mindig olyan állapotban ahogy vettem tőled, szerintem lassan elmondhatom, hogy örök darabok! :) Különleges és minőségi ékszereket készítesz, én ezt nagyon szeretem. Ha nem is vásárolok tőled havi szinten, biztos, hogy mindig visszatérek valamiért, mert tudom mit kapok.
Nagyon köszönöm még egyszer a bizalmad és a kedvezményt"

"Megérkezett!!!! Köszönöm! !!! Gyönyörűséges! Előre is köszönöm a másikat is! Ezt meg már imádom!"

"hűűű,nagy élmény volt megpillantani mindhármat! :)
Csodaszépek!!!! A karkötő szívem csücske lett azon pillanatban,ahogy megláttam és a hossza is tökéletes!
A nyakláncok is mesések! Nagy örömet szereztél velük,hálásan köszönöm! :)"

"Csodálatosan szép, nagyon fogom szeretni. Rengeteg munkád lehet benne, nagyon örülök, hogy az enyém lett és nagyon szépen köszönöm neked."

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek