Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu
Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu
Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu
Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu
Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu
Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu
Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu Elegáns pamut kardigán - ruha & divat - női ruha - pulóver & kardigán - Meska.hu
Készleten - azonnal szállítható
60%pamut 40% műszálból kötöttem ezt a nagyon szép norvég, és csipke mintás kardigánt, ami nagyon kellemes viselet.Ez nagy M méretig hordható A fonal nagyon jól mosható, és formatartó. Más színből, és méretre is szívesen elkészítem megrendelésre.
Összetevők

pamut műszál, gomb


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

horgolás, kötés


Jellemző
ruha & divat, női ruha, pulóver & kardigán, kardigán, norvégminta, csipkeminta, divatos, elegáns

Színek

fehér, lila, rózsaszín


Termékkód

4684436

Termékeim mellé küldök használati utasítást,és természetesen ha probléma van a kész termékkel a visszaérkezéstől számítva 2 héten belül javítom azt.
A személyes átvétel nővéremnél Budapesten, vagy nálam Gyömrőn történik.
Az utánvételnél és átutalásnál is a kosárba tételtől 1 héten belül postára van adva,mert én mozgáskorlátozott vagyok , és kislányomnak aki postáz kisbabája van.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Pest megye)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
1 950 Ft 1 950 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel
1 680 Ft 1 680 Ft

Készítette

nagyikotodeje

nagyikotodeje

Kötés-horgolás szívvel- lélekkel

5 (111)

nagyikotodeje boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon kedves és mindenben rugalmas a készítő. Teljes mértékben elégedett vagyok a kapott termékkel és a határidőkkel meg persze a készítővel is. Csak ajánlani tudom :)”

gyongyosiemese

Egyedi rendeléseket is vállal

nagyikotodeje további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek