Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Laptop/netbook tok, csak RENDELÉSRE

Laptop/netbook tok, csak RENDELÉSRE leírása

Ez az életfa motívumos netbook tok unisex kialakításban készült, melyet férfi és nő is használhat. Ez a képen látható személyre szabott tok már gazdára lelt, de szívesen készítek hasonló laptop / netbook tokot egyedi kérésre/ RENDELÉSRE!

Visszafogott (akár férfiember számára is elfogadható) mintát készítettem a netbook tok elején lévő kétrekeszes gumírozott korcú külső zsebek közepére.
Az egyedi minta középen egy földből kinövő, kuszán erezett törzsű stilizált életfa, mely a gyökerekről, madarakról, népi virágmotívumokról, a földből eredő fákról jutott eszembe...

A netbook tok és az összehúzható szájú töltőtartó bugyor bélése egy fehér alapon sötétkék-világoskék vékony csíkos pamut anyagból készült (a női és férfi szakasz kedvéért).

Ez a képeken lévő netbook tok egy korábbi, 3 db-os szettként elkészített laptop táska megrendelés része volt, melyet a megrendelő igényeihez igazítottam! (A legutolsó képen látható a virágmotívumos laptop táska, az életfa mintás netbook tok és a töltőtartó bugyor.) Ezt már nem tudod megvásárolni!

Ha megtetszett a tok és van ehhez hasonló vagy más egyedi kívánságod, más színben és díszítéssel (pl. mintás v. nőiesebb fazon), akkor RENDELÉSRE szívesen elkészítem 2-3 hét vállalási idővel! Kérlek ne ezt vedd meg, hanem írj bátran üzenetet és megbeszéljük a részleteket!
Pontosan ugyanilyet nem tudok már készíteni, de hasonlót igen és megbeszélés kérdése csak minden... így garantáltan egyedi készül a Te kérésedre is... :-)))

A netbook tok mérete: ~28×21cm, de nagyobb (pl. laptop) méretben is szívesen elkészítem
Vastagsága: ~5 cm
Kézzel mosható!

A megadott ár csak erre a netbook tokra vonatkozik! Egyedi rendelésre az anyagtól és mérettől függően változhat!
Töltőtartó bugyor készülhet mellé, külön kérésre! A bugyor ára: 1800.-

Laptop/netbook tok, csak RENDELÉSRE jellemzői

termék, készítette: krizantam

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
1583748

feltöltve
2013. október 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Laptop/netbook tok, csak RENDELÉSRE szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 700 Ft

Laptop/netbook tok, csak RENDELÉSRE alkotója: krizantam

kérdésem van a termékkel kapcsolatban