Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

masu - lila-szürke kevert

masu - lila-szürke kevert leírása

Világos lila és sötét szürke melír színű kézzel készített sztreccses textil nyaklánc, 1 kevert fonással, melyet bőrrel fedett rézgyűrű díszít.

masu - lila-szürke kevert jellemzői

kézműves termék, készítette: musume
anyag

színek

termékkód
1069007

feltöltve
2012. március 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

masu - lila-szürke kevert szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

masu - lila-szürke kevert alkotója: musume

musume Egész életem a divatról szól. Több kreatív iskola elvégzése után, zárásként elvégeztem a Budapesti Divatiskolát, ahol közelebb kerültem minden téren a divathoz. Áprilisban adódott egy lehetőség: a bécsi Modepalast vásáron részt vehettem ruháimmal - többedmagammal - egy márkán belül. Ezen felbuzdulva apránként haladtam előre; divatmárka név kitalálása, weboldal megvétele, logó megtervezése?

A musume név japánul lányt jelent. Mért pont ez? Mert imádom a japán kis kütyüket és a szó önmagába véve is jól hangzik.

Most elkalandoztam az ékszerek világába, de maradtam a textilnél. Eleinte csak magamnak akartam készíteni egy textilnyakláncot, később jöttek folyamatosan az ötletek, mindegyik után egy újabb. A vékony csíkokra vágott rugalmas anyagból kezdetben csak egyszerű, sima szálakból dolgoztam, majd beleépítettem a fonást és ennek a bonyolultsági fokozatát növelve jöttek létre a látványos láncok. Újabb ötletként, szélesebb csíkokból fontam egy vastagabb formát, később ezt színeiben és díszítéseiben tettem dekoratívabbá. Olyan szintű és mennyiségű nyakláncokat hoztam létre, melyeket üzletekben, vásáron és most itt árulok...

kérdésem van a termékkel kapcsolatban