Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Zöld nagy virágos farmer válltáska lányoknak türkiz béléssel

Zöld nagy virágos farmer válltáska lányoknak türkiz béléssel leírása

Ez a bélelt, fedéllel záródó, sötétkék farmer kistáska nagy, világoszöld filc virág mintával készült gyerekeknek, melyet türkiz és rózsaszín filccel, zöld, türkiz és babarózsaszín gyöngyökkel díszítettem ill. világoszöld hímzőfonallal öltöttem körbe kézzel.

A vállon átvetve is hordható hosszú táskapánt 2cm széles, sötétkék hevederszalagból készült.

A táska bélése türkiz alapon pink-sárga-zöld-rózsaszín virágmintás német pamut anyag.
A táska külső díszítése a béléssel megegyező színnel és mintával harmonizál.

A kistáskákat kevés gépi varrással és sok hímzőfonalas kézi öltéssel varrtam össze és díszítettem.

Kifordítva is hordható, az aznapi hangulattól és attól függően kinek mennyire tetszik a bélés mintája. Így akár kétféle módon is viselhető!
Nagyon strapabíró kistáska és rengeteg apró, fontos kincs, kütyü, kismackó, zsepi elfér benne.
A pántot a vállon átvetve szabad marad mindkét kéz!

Kis -és nagylányoknak ajánlom, oviba, iskolába, színházba, sétára csinosnak, ill. nagymamához vagy csak úgy az otthoni játékhoz ....Mint tudjuk, egy két perces utazáshoz is rengeteg mindenre lehet szüksége egy kis női hölgynek, amit feltétlenül magával kell vinnie...

A kistáskákból nem készítek két egyformát, mindegyik egyedi darab! Mintában, bélésanyagban hasonlíthatnak, de ezeket mindig különbözőképpen variálom, díszítem, hímzem.
Ha megtetszik valamelyik, vagy van egyedi kívánságod (ovis jel stb.), akkor írj bátran üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

Táska mérete: ~15×13cm
A táska anyaga: 100% pamut (vékony sötétkék farmer)
A bélés anyaga: 100% pamut (türkiz alapon pink-sárga-zöld-rózsaszín virágmintás)
Vállpánt hossza: ~95cm (a táskától mérve ~46cm magas)
Mosása kézzel ajánlott!

Zöld nagy virágos farmer válltáska lányoknak türkiz béléssel jellemzői

termék, készítette: krizantam

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
1073074

feltöltve
2012. április 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zöld nagy virágos farmer válltáska lányoknak türkiz béléssel szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 480 Ft

Zöld nagy virágos farmer válltáska lányoknak türkiz béléssel alkotója: krizantam

kérdésem van a termékkel kapcsolatban