Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Marokmalac - 2010 - toritextilnek foglalva

Marokmalac - 2010 - toritextilnek foglalva leírása

Úi, úi, hamarosan úi, újév,
kinek hozzak szerencsét?

Maroknyi malacka perdült ki a tűm alól, a kunkori farókak közé sorolhatom őt is. Kicsit visítós ha nagyon megmarokolod, de az ujjadhoz ragaszkodik a farkincája! Ügyes bizony ő is, remek egyensúlyozó és persze szerencsés. A pocakján lévő 4levelű is ezt jelzi.

Pöttöm malacka fülétől a farkáig kb 18 centi, mázsálni még nem mázsátam, de egy kicsit nagyobb ajánlott levélben biztos elfér még.

Marokmalac - 2010 - toritextilnek foglalva jellemzői

kézműves termék, készítette: milim

technika

termékkód
648236

feltöltve
2009. december 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Marokmalac - 2010 - toritextilnek foglalva szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Marokmalac - 2010 - toritextilnek foglalva alkotója: milim

milim Cili-milim,

Beé Cecília vagyok, szívesen varrok. Segítségemre van ebben egy Pfaff márkájú gép és persze sok sok színes anyag, ami nélkül nem lenne ihlet.
2009-ben kezdtem cipőket varrni, mikor kislányom 3 hónapos volt. Ekkor került először kezembe egy gyári kiscipő, de nem voltam vele teljesen elégedett, ezért hozzáfogtam a sajátom megvarrásának. A cipőket, s a felhasznált anyagokat lányom és a magam lábán teszteltem, így került bőr talp a már járó babák cipőjére, és bőr vagy erősebb textil rész a cipő orrára.
Szeretem ha eldolgozott a termék, ezért ahol a gép már nem tud segíteni kézzel varrom el a szálakat, így nincs csúnya, látszó varrásszél belül sem.

Köszönöm, hogy kíváncsi voltál rám, kellemes MESKÁZÁST!

2010. november

BCili

kérdésem van a termékkel kapcsolatban