Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

\"levendula\" csempedísz

\"levendula\" csempedísz leírása

Nagyon szeretem ezeket a képeket.Ezt a faméretet.4mm vastagságú rétegelt lemez, melyet 2 réteg lakkal vízhatlanná teszek.9 cmX9cm a mérete.A kép egy laminált felület, teljesen vízálló.Az unalmas, egyszínű csempét a drága betét csempék helyett ezekkel a lapocskákkal remekül fel lehet dobni.Mindenkinek ajánlom.Az ár 6 db-ra értendő, de igény szerint többet is készítek.Ha nem ezzel a mintával, akkor kérésre ötleteket Szívesen küldök.postai utánvét díja magas, javaslom az átutalást vagy a személyes átvételt

\"levendula\" csempedísz jellemzői

kézműves termék, készítette: Kamea

színek

termékkód
1109813

feltöltve
2012. május 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

\"levendula\" csempedísz alkotója: Kamea

Kamea Zsemlyéné Papp Kámea vagyok, 37 éves, 2 kisgyerekem van, férjnél vagyok.Gyerekkorom óta mindig is kézműveskedtem,fafaragás,gyöngyözés, üvegfestés, de most azt hiszem, hogy rátaláltam arra, amit igazán szeretek.A decoupage és a fa megmunkálása.Folyamatosan fejlesztem magam,emiatt egyre szebb dolgok kerülnek ki a kezeim közül, melyeket már árusítani is merem.Jó érzés, mikor valaki megveszi a képeimet és a tárgyakat, amik kikerülnek a kezeim közül,és tudom, hogy azt még sok évig fogja látni a lakásában.Az is jó érzés, ha valaki ajándékba veszi a munkámat és ezzel tud kedveskedni az ismerősének.Magasabb szinten egy éve foglalkozom a képek készítésével, vásárokon (Debreceni nagyvásár, Gödöllőn az Ádventi vásár, Petőfi Csarnok kézműves vásár)már bemutatkoztam, azt hiszem elég nagy sikerrel.Remélem, hogy a nézelődőknek is lesz benne örömük.
A itt látható munkák csak töredéke a készletemnek, ha személyes kérésed lenne kérlek értesíts a belső postán és megbeszéljük a részleteket.