Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Gyöngyhímzett lila-fekete medál, pillangó

Gyöngyhímzett lila-fekete medál, pillangó leírása

Saját készítésű, lila-fekete pillangó mintás süthető gyurma kabosont foglaltam be gyöngyhímzéssel, fekete és lila gyöngyökkel.

A lilák a valóságben sokkal szebbek, élénkebbek mint itt a képeken, de sajnos a fényképezőgépem ennyire képes :)

Jó minőségű cseh és japán gyöngyöket használtam valamint fémesen csillogó, lilás bicone gyöngyöket. A medál hátuljára sötétbarna marhabőrt varrtam. Egy szép nagy lila csiszolt cseppel egészítettem ki. Antik réz színű láncot erősítettem a medálra, ennek hossza kb. 45cm, de ezen könnyű változtatni :)
A medál teljes hossza kb. 9 cm, szélessége kb. 5 cm.

Az ékszert ajánlottan postázom, vagy személyesen átveheted ha Szegeden jársz.

Gyöngyhímzett lila-fekete medál, pillangó jellemzői

kézműves termék, készítette: moonsafari

saját alapanyag
Gyurma kaboson

színek

ajándék nekik

termékkód
1600527

feltöltve
2013. november 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyöngyhímzett lila-fekete medál, pillangó szállítása

A termékeknél megadott szállítási költség több ékszer vásárlása esetén nem feltétlenül pontos, a súlytól és a mindenkori postai díjszabástól függ.
Előfordulhat hogy munkám vagy tanulmányaim miatt egy-egy ékszert kicsivel több idő alatt tudok elkészíteni és postázni mint normál esetben, de igyekszem az ilyen helyzeteket elkerülni, és jelzem, ha ez mégsem megy.

Köszönöm megértésed.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
WEBOX csomagautomata utánvéttel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 500 Ft

Gyöngyhímzett lila-fekete medál, pillangó alkotója: moonsafari

kérdésem van a termékkel kapcsolatban