Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Twilight saga - az összefoglaló

Twilight saga - az összefoglaló leírása

Twilight ihlette karkötő ismét :)
Próbáltam mindenhez és mindenkihez kötni valamit, így született meg ez a kis talizmános karkötó, amin MINDEGYIK kis fityegő tibeti ezüst.

Jobbról balra a jelentésük:

(Strand)papucs: La Push, a tengerpart. Bár nem tudom, hogy ott és olyan időben ki húzza fel a kisvirágos strandpapucsot... No de nekem ezt jelenti :)

Farkas: A vérfarkasok, maga Jacob. A védelmezők, az őrzők.

Esernyő: Forks. Az esős időjárásra emlékeztet.

Balerina: kisit irónikusan, de Bellát jelöli. Aki olvasta/látta az első könyvet/filmet, az tudja mire célzok.

Királylány: Ó hát Rosalie :D

Babakocsi: Nessie (Renesmee). Aki olvasta az összes könyvet, az tudja kire gondolok. Aki pedig még nem tudja... nos, nekik nem Spoilerezek :)

Maci: Emmett :D A nagytestvér :)

Violinkulcs: Edward. A muzikalitás, aki megtalálta a saját La tua cantate-ját...

Kereszt: Carlisle. Az apja hittérítő volt annó Londonban, s ha jól emlékszem, akkor talán ő is. Mindenesetre Carlisle a \\\'fajtája\\\' között térítő munkát végez. A \\\"jó útra\\\" terelgeti őket.

Lófej: Jasper. Emberi életében hadnagy volt. Hadnagyok abban az időben lóval jártak, nem? :)

Szív: Esme, aki csupa szeretet, kedvessék, maga a megtestesült anyai ösztön.

Tűsarkú: Alice, az örök bolondos, vásárlásmániás apró Cullen.

Pingvin: Ez nem is egy embert jelent, hanem egy választást... az összetartozást. Annyit mondok csak: alaszka. Aki előrébb jár a könyvekben, az érti mire gondolok, aki pedig még nem.. nos nekik ismét nem fogok Spoilerezni.

Hal: Charlie, a Twilight Ho-ho-ho-horgásza :D

Angyalszárny: A vámpírok, a farkasok, mindenki aki jó, aki védelmez. És valahol még a történet meseiségének a szimbóluma is.

Van egy kis súlya, az biztos :)

A karkötő hossza 20,3 cm.

Twilight saga - az összefoglaló jellemzői

kézműves termék, készítette: Mismouth

jellemző

színek

termékkód
649311

feltöltve
2009. december 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Twilight saga - az összefoglaló alkotója: Mismouth

Mismouth Kedves Látogató, Vásárló!

Kiskorom óta vonzott a művészet, s annak minden ága. Volt egy apró szünet s most újra elkezdtem kézműveskedni. Nagyon tetszenek a kézzel készített egyedi dolgok, amik nem tucattermékek.

Legnagyobb örömet az okoz számomra, ha \'alkothatok\' legyen szó bármiről. Remélem örömet szerezhetek másoknak is :)

Szép napot, és kellemes nézelődést!