Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Teknős kitűző - púder rózsaszín bőr páncéllal

Teknős kitűző - púder rózsaszín bőr páncéllal leírása

A nyári újdonságok első darabja. A teknős kitűző. Színes páncélokat álmodtam meg rá. Íme egy romantikus rózsaszín példány. :)

A gombpáncél átmérője 2,3 cm + a kilógó aprócska testrészek. :)

Teknős kitűző - púder rózsaszín bőr páncéllal jellemzői

kézműves termék, készítette: gombolt

színek

termékkód
1126714

feltöltve
2012. június 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Teknős kitűző - púder rózsaszín bőr páncéllal szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Teknős kitűző - púder rózsaszín bőr páncéllal alkotója: gombolt

gombolt A GomBoltban nézelődve senki meg nem mondaná, hogy két kisfiú anyukája vagyok. :)
Az utóbbi három évben rengeteg anyagot halmoztam fel. Szebbnél szebbek, de azt hiszem pár évbe telne, hogy mindegyikből varrjak valamit. A gombolásos módszerrel pikk-pakk fel tudom használni a kedvenceimet. Gombos ékszerek várhatók a kicsi műhelyemből. :)
Jó barátságot kötöttem a gombprésemmel, úgyhogy folyamatosan továbbgombolom majd, hogy mi mindent lehet evvel a lehetőséggel kezdeni. :)

Vállalok megrendeléseket, de rendelés előtt kérlek vegyétek figyelembe, hogy ugyan megpróbálom mindenki kívánságát minél előbb teljesíteni, de egyedi kéréseknél nem tudok pontos határidőt szabni. Csak a boltban aktuálisan megtalálható ékszereket tudom azonnal postázni, a többire várni kell.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban