Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csigás Neszesszer - RENDELHETŐ

Csigás Neszesszer - RENDELHETŐ leírása

EZ A TERMÉK ELKELT, DE HASONLÓ RENDELHETŐ !

Ebből a nesziből jelenleg 4 db van, mindegyik más formájú házikóval.

Egyedi, applikált jurta házú, cérnarajzolt csiga mintájú neszesszer.
A cérnarajz varrógéppel készült, szemét hímzőfonallal öltöttem.

Külső része vastag lenvászon, táskamerevítő biztosít erős tartást, bélése újra kockás textil.

Cipzárral záródik.

méretei:

szélessége felül: 20.5 cm
szélessége alul: 21.5 cm
magassága: 15 cm
talpa: 5 cm

Csigás Neszesszer - RENDELHETŐ jellemzői

kézműves termék, készítette: HelloMoli

technika

termékkód
1146996

feltöltve
2012. július 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csigás Neszesszer - RENDELHETŐ szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 500 Ft

Csigás Neszesszer - RENDELHETŐ alkotója: HelloMoli

HelloMoli Köszöntelek Kedves errejáró!

Az álltalam varrt darabok mind egyedi vagy kisszériás portékák, nem szeretnék tucat gyártásba fogni. Ebben a stílusban éppen az a csodás, hogy akár apró változtatással is mást lehet létre hozni, legyen az direkt vagy a véletlen műve :o)
Mostanra a varrás túl nőtt a hobbi szinten, számomra ez megélhetés. A varrógép mellett mindig ott van a stopper, jegyzetfüzet, feljegyzem minden darab költségeit. Az árakat is ennek megfelelően alakítom ki - anyag költség, munkadíj, járulékok.
Tisztában vagyok vele, hogy hasonló termékeket potom pénzért is árulnak boltokban, vásárokban, mégis azt mondom, hogy én Ezt a terméket ebben a minőségben a feltüntetett áron varrom meg.

Felhasznált anyagok : kiváló minőségű lenvásznak, vásznak, textilek ; alkalmanként újrahasznosított, jó minőségű textilek. Minden esetben beavatom az új textileket és kimosom a használtakat.

Megrendelésekről : egyenlőre nem szeretnék egyedi megrendeléseket fogadni, szeretnék a saját fantáziám szerint rajzolni, varrni, kísérletezni, kialakítani a saját stílusom.
Meglévő portékák, cérnarajzok kombinálására viszont kínálok lehetőséget. pl.: heverésző bárány ( tolltartó mintája ) nagy talpas neszire zöldes színekben ( fej, cipzár, bélés ).
Ilyen típusú kéréseket szivesen teljesítek, belső üzenetben várom az ötleteket :)

Postázás : az érvényben lévő postai díjszabás szerint ajánlva, elsőbbségivel, légbuborékos borítékban postázok, figyelembe véve a portéka súlyát és a boríték árát.
Személyes átvételre nincs lehetőség.

Garancia : amennyiben a kézhez vett portéka nem nyeri el a tetszésed, egy héten belül sértetlenül küld vissza, én visszautalom a termék árát.

Tisztítás : kézmeleg, enyhén mosószeres vízben áztatni, az applikált részeknél nem szabad dörzsölni, kicsavarni szintén nem ajánlatos, inkább lecsepegtetni.
Óvatosan , közepes hőfokon vékony textilen keresztül vasalni.

Köszönöm, hogy érdeklődsz a munkám iránt !

kérdésem van a termékkel kapcsolatban