Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Piros virágos, sárközi motívumos farmer női válltáska MEGRENDELÉSRE

Piros virágos, sárközi motívumos farmer női válltáska MEGRENDELÉSRE leírása

Ez a bélelt, fedéllel záródó, sötétkék farmer női táska piros filc virágos sárközi népi mintával készült MEGRENDELÉSRE, melyet sárga, törtfehér és zöld gyapjúfilccel, áttetsző sötétzöld gyöngyökkel díszítettem ill. piros hímzőfonallal öltöttem körbe kézzel.

Így kérlek, ha nem \"czincula\" vagy, ne vedd meg ezt a terméket! De ha hasonlót szeretnél, akkor küldj nekem belső üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

A mágnes patenttal záródó, kívül-belül farmer, lekerekített szélű táskafedél külső oldalára népi motívumos filcvirág díszítés készült a kérésnek megfelelően, melyet egy régi sárközi hímzés ihletett!

A vállon átvetve is hordható, állítható hosszúságú táskapánt 3cm széles, sötétkék hevederszalagból készült.

A táska bélése piros alapon fehér tűpettyes pamut anyag. Belül két részre osztott zseb található a telefonnak és a kulcsnak, ill. az apróságoknak.

A táskákból nem készítek két egyformát, mindegyik egyedi darab! Mintában, bélésanyagban hasonlíthatnak, de ezeket mindig különbözőképpen variálom, díszítem, hímzem.
Ha megtetszik valamelyik, vagy van egyedi kívánságod, akkor írj bátran üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

Táska mérete: 25×23×5cm
A táska anyaga: 100% pamut (vékony sötétkék farmer)
A bélés anyaga: 100% pamut (piros alapon fehér tűpettyes anyag)
Állítható vállpánt hossza: 102cm-től 194cm-ig

Mosása kézzel ajánlott!

Piros virágos, sárközi motívumos farmer női válltáska MEGRENDELÉSRE jellemzői

termék, készítette: krizantam

technika

színek

termékkód
1151631

feltöltve
2012. július 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Piros virágos, sárközi motívumos farmer női válltáska MEGRENDELÉSRE szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 400 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 480 Ft

Piros virágos, sárközi motívumos farmer női válltáska MEGRENDELÉSRE alkotója: krizantam

kérdésem van a termékkel kapcsolatban