Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Tampon tartó - fuchsia

Tampon tartó - fuchsia leírása

Hányszor jártál már úgy, hogy táskádban kutakodtál egy tamponért, de valahogy nem akadt a kezedbe?
Vagy kinyitottad valahol és a nagy kutakodásban kigurult egy tampon a kíváncsi szemek elé?
Többet nem kell, hogy ez megtörténjen, mert ez az aprócska tampontartó 4 normál tampont tud neked elrejteni. 100%-os pamut fonalból horgoltam, gombbal záródik.

Kérésre egyedi színű, más méretű tartókat is szívesen készítek, írjál bátran.

Kérlek olvasd el a postaköltséget is a profilomban, mert mindig az aktuális postai árat szabom ki. Az itt megadott ár tájékoztató jellegű, csak előre fizetés esetén érvényes!

Tampon tartó - fuchsia jellemzői

kézműves termék, készítette: Esthi

technika

jellemző

színek

termékkód
654016

feltöltve
2010. január 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tampon tartó - fuchsia alkotója: Esthi

Esthi Sziasztok!

Köszöntelek a boltomban!
Sokminden technikát kipróbáltam már életem folyamán, és nem igazán tudtam eldönteni, mi is a nagy kedvenc. Így hát rentgeteg mindent találhatsz majd nálam.
Remélem alkotásaim között megtalálod te is azt, ami igazán közel áll a szívedhez.

Nem dohányzom, nincsenek állataim, így minden egyes termék allergiamentes környezetből kerül ki. Saját kézzel készítek minden egyes tárgyat, még varrógépem sincs, így amit esetleg varrok, az is mind-mind kézzel készül.

Óvó néninek tanulok, így a legnagyobb óvatossággal és odafigyeléssel készítem a nekik szánt kincseket. Mindig jelzem, ha kicsiknek ajánlott egy-egy termék.

Ha bármi kérdésed, kérésed, észrevételed van a termékekkel vagy a bolttal kapcsolatban keress meg nyugodtan! A visszajelzésekből tanul a legtöbbet az ember! Kéréseket is nagyon szívesen teljesítek, ha ilyen igény van, írj üzit, megbeszéljük.

FONTOS! A postai utánvét esetén mindig az aktuális Postai árat szabom ki, mely elsőbbségivel, ajánlottan 925 Ft! A többi esetben a kiírt postai küldési díj a mérvadó. Kérlek ezt vedd figyelembe, mielőtt vásárolnál!

Érezd jól magad a boltomban!