Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rózsás-fodros ,ÓRIÁS bevásárló táska

Rózsás-fodros ,ÓRIÁS bevásárló táska leírása

Drapp és rózsás vászonból készült ez az óriás bevásárló táska ,bélelt belsejében egy zseb található ,ragasztós közbéléssel megerősítve .
Méretei :
Magasság :37 cm
Szélesség:36 cm
Oldala :7 cm
Fül :60 cm vállra is tehető .

Rózsás-fodros ,ÓRIÁS bevásárló táska jellemzői

kézműves termék, készítette: Aniiiko
anyag

technika

jellemző

színek

termékkód
1196416

feltöltve
2012. szeptember 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsás-fodros ,ÓRIÁS bevásárló táska szállítása

MINDEN ALKOTÁSOM KÉSZTERMÉK,AZONNAL TUDOM POSTÁZNI!!!
MPL postaautomaták listája(csak akkor kérd automatába a postázást,ha ezen a listán van neked megfelelő):
https://www.posta.hu/static/internet/download/Csomagatado_pontok.pdf
Ha kérdésed adódna bármelyik alkotásommal kapcsolatban,azt VÁSÁRLÁS ELŐTT KÉRDEZD!!!

Buborékos borítékban,vagy dobozban postázok csomagként.
A magyar posta új szabályai szerint a 2,4x32,4x22,9cm-nél nagyobb küldeményeket csak csomagként szállítják.Így minden táskámat 2017 január 1-től csak csomagként tudom postázni.
A csomagok nyomon követhetők!
A feltüntetett postai díjak Magyarországon belülre érvényesek,tartalmazzák a csomagolási költséget is.

MPL postaautomaták listája(csak akkor kérd automatába a postázást,ha ezen a listán van neked megfelelő):
https://www.posta.hu/static/internet/download/Csomagatado_pontok.pdf

Buborékos borítékban,vagy dobozban postázok csomagként.
A magyar posta új szabályai szerint a 2,4x32,4x22,9cm-nél nagyobb küldeményeket csak csomagként szállítják.Így minden táskámat 2017 január 1-től csak csomagként tudom postázni.
A csomagok nyomon követhetők!
A feltüntetett postai díjak Magyarországon belülre érvényesek,tartalmazzák a csomagolási költséget is.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Posta csomag 1 490 Ft 1 490 Ft
Expressz csomag 1 munakanap 490 Ft 490 Ft

Rózsás-fodros ,ÓRIÁS bevásárló táska alkotója: Aniiiko

Aniiiko

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek