Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

AKCIÓ - Keskenyszájú orrszarvú

AKCIÓ - Keskenyszájú orrszarvú leírása

késztermék, azonnal szállítható

AKCIÓ - 6490 Ft helyett most csak 3490 Ft
Süthető gyurmából készült ez a portré ennek a súlyosan veszélyeztetett fajnak egy példányáról. Teljes egészében kézzel, aprólékos gonddal készült.
Teljesen egyedi.
Attól függően, hogy ki minek szeretné, tudok ráragasztani medál-, kitűző-, vagy gyűrűalapot.
(Gyűrűként a kiálló apró részek miatt sokkal sérülékenyebb.)

Mérete: 40*33*15 mm.

Nem vízálló! Tisztítani puha pamutronggyal lehet.

AKCIÓ - Keskenyszájú orrszarvú jellemzői

kézműves termék, készítette: nbettus
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
orrszarvú

színek

ajándék nekik

termékkód
2816395

feltöltve
2017. május 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

AKCIÓ - Keskenyszájú orrszarvú szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 450 Ft

AKCIÓ - Keskenyszájú orrszarvú alkotója: nbettus

nbettus Budapesten élek, 25 éves vagyok.
Sokáig gondolkodtam, hogy mi is az, amit igazán szeretek csinálni, mi a kedvenc technikám. Igazság szerint bármit amit idáig kipróbáltam, mindet nagyon megszerettem. Talán amit mégis kiemelnék az a süthető gyurmákból készített apróságok, a gyöngyök, és a rajzolás. Számomra ezek azok amik teljesen kikapcsolják az agyam, mikor dolgozom. Akkor megszűnik a külvilág és csak arra koncentrálok amit készítek. Nem elégszem meg a közepessel, mindig a legjobbra törekszem. Szerintem igaz a mondás: \"Gyakorlat teszi a mestert\". Mester még nem vagyok, de folyamatosan fejlődöm, és remélem ezt majd a munkáimon is látni fogjátok.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek