KIÁRUSÍTÁS! Rózsaszín pillangó - süthető gyurma és tibeti ezüst nyaklánc

KIÁRUSÍTÁS! Most 30%-kal olcsóbban vásárolhatod meg ezt a terméket. A feltüntetett ár már tartalmazza a kedvezményt! AKCIÓ: 2200 Ft h...

kézműves termék, készítette: Boriboszi
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: tibeti ezüst medál, lánc, szerelőkarikák, delfinkapocs, süthető gyurma, tibeti ezüst medálalap, ékszerragasztó
technika: ékszerkészítés, gyurma

KIÁRUSÍTÁS! Rózsaszín pillangó - süthető gyurma és tibeti ezüst nyaklánc

KIÁRUSÍTÁS! Rózsaszín pillangó - süthető gyurma és tibeti ezüst nyaklánc leírása

KIÁRUSÍTÁS! Most 30%-kal olcsóbban vásárolhatod meg ezt a terméket.
A feltüntetett ár már tartalmazza a kedvezményt!
AKCIÓ: 2200 Ft helyett csak 1540 Ft.

Szép mintázatú 28x38mm-es tibeti ezüst medálalapra készítettem süthető gyurmából (polymer clay) rózsaszín "párnácskát" az pillangó medálnak (pontosan annak formájához igazítva). A (pillangó 1,5x1cm.
A gyurmát kisütöttem, majd ékszerragasztóval felragasztottam a pillangót, és így a medált a medálalapra.

Kézzel készült, így a ragasztás nyomai közelről itt-ott láthatóak. (Kérésre lelakkozom, de nem garantálom, hogy a ragasztás akkor már nem fog látszani - ugyanis a lakk és ragasztó nem feltétlenül kompatibilisek.)

A medált közepesszemű, ezüst színű láncra fűztem.

Teljes hossza 39cm + 4cm medál.
Delfinkapoccsal záródik.

(Kérésre meghosszabbítom, de szerintem ezzel a hosszal ideális!)

Eredeti ár: 2200 Ft

KIÁRUSÍTÁS! Rózsaszín pillangó - süthető gyurma és tibeti ezüst nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: Boriboszi

jellemző

termékkód
3318270

feltöltve
2019. január 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

KIÁRUSÍTÁS! Rózsaszín pillangó - süthető gyurma és tibeti ezüst nyaklánc szállítása

Szállítás:
Személyes átvételre 2000Ft feletti vásárlás esetén van lehetőség, elsősorban Budaörsön.

Átutalás esetén ajánlott küldeményként, jól becsomagolva postázom a rendelt terméket.
(Utánvét esetén az aktuális postai díj érvényes.)

Üvegtárgyak esetében kizárólag személyes átvétel lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 490 Ft 715 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 775 Ft

KIÁRUSÍTÁS! Rózsaszín pillangó - süthető gyurma és tibeti ezüst nyaklánc alkotója: Boriboszi

Boriboszi
Wenzl Bori vagyok. Gyerekkorom óta kézműveskedem, szeretem magam minél több dologban kipróbálni; az utóbbi néhány évben előtérbe került az üvegfestés és az ytong-faragás, és persze újra és újra visszatérnek a gyöngyök az életembe...

Szállítás:
Személyes átvételre 2000Ft feletti vásárlás esetén van lehetőség, elsősorban Budaörsön.
Átutalás esetén ajánlott küldeményként (általában postakész borítékban, pufifóliában) postázom a rendelt terméket.
(Utánvét esetén az aktuális postai díj érvényes.)

Boltomban MESKA Ajándékkártyával is vásárolhatsz!

Látogass el másik boltomba is: Borbimuhely.meska.hu

Jó nézelődést, vásárlást!
Boriboszi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: