Egy könnyű, meleg nyakmelegítő hamvas-sárga színben. Magassága 22 cm, így még visszahajtva is hordható. Bármilyen fejbőséghez jó. Csak ...

kézműves termék, készítette: Daniel
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: mohair fonal
technika: horgolás

Mohair nyakmelegítő

Mohair nyakmelegítő leírása

Egy könnyű, meleg nyakmelegítő hamvas-sárga színben. Magassága 22 cm, így még visszahajtva is hordható. Bármilyen fejbőséghez jó. Csak belebújsz és nem kell a sállal bajlódni. EGYEDI darab! Moher tartalma miatt nagyon érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. Tisztítását langyos vízben kézzel javasolom.
/ 3 TERMÉK VÁSÁRLÁSA ESETÉN A POSTAKÖLTSÉGET VÁLLALOM!!! /

Mohair nyakmelegítő jellemzői

kézműves termék, készítette: Daniel
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3593450

feltöltve
2019. december 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mohair nyakmelegítő szállítása

Minden esetben ajánlott küldeményként küldöm a terméket követhetősége miatt. Az árú épségének megóvása érdekében bélelt borítékban postázok, a számlát mellékelem a vásárolt termékhez. " A 3 TERMÉK VÁSÁRLÁSA ESETÉN A POSTÁT FIZETEM!", az akciós termékek vásárlására nem vonatkozik!!!
Utánvétes postázást nem vállalok. A termék átvételéről értesítést kérek és a vásárlói vélemény megadását előre is megköszönöm!
Átvételtől számított 5 napon túli minőségi reklamációt nem fogadok el!!!
VÁLTOZÁSOK A LEVÉLSZEKRÉNYBE NEM KÉZBESÍTHETŐ KÜLDEMÉNYEK ESETÉBEN

A Magyar Posta 2017. január 1-jétől az olyan küldeményeket, amelyek alakjuk miatt nem férnek be a levélszekrénybe, csomagként kezeli és kézbesíti, melynek feladása 1.490.-Ft.
A Magyar Posta mindig törekszik a felmerülő ügyféligények minél magasabb szintű kiszolgálására, és folyamatosan ezekhez igazítja szolgáltatási portfólióját. Éppen ezért az olyan küldeményeket, amelyek alakjuk miatt nem férnek be a levélszekrénybe, 2017. január elsejétől csomagként kezeli és így kézbesíti. A változás egyik legfontosabb előnye, hogy a küldemények a teljes szállítási folyamat során nyomon követhetőek mind a Magyar Posta honlapján, mind pedig mobilapplikációján keresztül.
Ezeket a küldeményeket (amelyek eddig levélként kerültek feladásra, de csomag jellegűek voltak) a Magyar Posta belső elnevezésében „amorfként” azonosítja. Amorf küldeménynek számít az a küldemény, amelyiknek egyik, vagy több oldala is nagyobb, mint 32,4 x 22,9 x 2,4 cm (hosszúság, szélesség, magasság). Szóba jöhet még a POSTÁN maradó küldés, ami olcsóbb, de nem értesítenek ki, ha megérkezik és be kell menni érte a postára.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 630 Ft 1 630 Ft
Postán maradó ajánlott előre fizetéssel 750 Ft 850 Ft
Postán maradó ajánlott elsőbbségi, előre fizetéssel 850 Ft 950 Ft

Mohair nyakmelegítő alkotója: Daniel

Daniel
Rozália vagyok, egy Bakony-i faluban élek. Nyugdíjazásom előtt egy Idősek Otthonában dolgoztam, élelmezésvezető és ig. helyettes voltam. Már gyerekkorom óta / fél évszázada/ kötök, horgolok. Két felnőtt lányom van és egy Dániel nevű drága unokám, akiről a boltom kapta a nevét. Most, hogy több időm van már, kicsi a családom ahhoz, hogy szenvedélyemet kiélhessem, ezért nagyon örülök, hogy rátaláltam a MESKÁ-ra. Hogy éppen horgolós vagy kötős időszakom van, most a horgolósban vagyok. Egy
gombolyag fonal és a tűk teljesen elvarázsolnak. Termékeim nagy szeretettel készülnek, a gyermekholmik készítése a szívem csücske. Egyszóval imádom csinálni. Ha találsz olyan darabot, ahol az én elképzelésem a Te ízléseddel találkozik, nagyon boldoggá tesz. Portékáimon érezni fogod a szeretetet, amivel készítettem. Két egyforma termékem nincs, csak egyedi darabokat készítek.
"Hiszek a kézimunka szívderítő erejében, utánozhatatlan bájában. Amíg ember él a földön lesz egyéni ízlése, értékes ötlete, és az ötletek és ízlések egyéni játékát gyár nem tudja úgy tükrözni, mint a kézimunka. "
Jó nézelődést és, ha valami megtetszik örömmel veszem. Köszönöm, hogy benéztél hozzám, további szép napot kívánok! "Daniel"

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: