Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Jeges kékség - gyöngyfűzött nyaklánc medállal

Jeges kékség - gyöngyfűzött nyaklánc medállal leírása

késztermék, azonnal szállítható

Vibráló szépségű nyaklánc, amelynek láncrészét egy különböző méretű, kék, fekete és csiszolt üveg kásagyöngyből készült spirál alkotja.

Hossza 43 cm, csavaros kapoccsal zárható.

A 4 cm átmérőjű medál a láncrészről levehető, és bőrszálra, ezüstláncra vagy szalagra téve viselőjének több variációs lehetőséget biztosít.

A spirál láncrész önmagában is dekoratív viselet.

A nyaklánccal gazdagíthatod már meglévő ékszerkollekciódat, de kitűnő ajándék lehet egy kedves ismerősöd, barátnőd részére is.

Köszönöm a látogatást!

Jeges kékség - gyöngyfűzött nyaklánc medállal jellemzői

kézműves termék, készítette: szikati
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
3105303

feltöltve
2018. április 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Jeges kékség - gyöngyfűzött nyaklánc medállal szállítása

A megvásárolt termékeket - biztonságos csomagolásban, ajánlott küldeményként, tértivevénnyel - postai úton juttatom el a megadott címre.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 0 Ft

Jeges kékség - gyöngyfűzött nyaklánc medállal alkotója: szikati

szikati Kati vagyok, szeretettel üdvözöllek!

A kreatív tevékenységek mindig is vonzottak. Sok mindent kipróbáltam, de a gyöngyékszerek készítése a szenvedélyemmé vált. A különböző technikákat - az internet hazai és külföldi oldalait böngészve - autodidakta módon sajátítottam el, lépésről lépésre gazdagítva az ismereteimet.
Ritkán fűzök minta alapján, igyekszem a saját ötleteimet, elképzeléseimet megvalósítani.
Kedvenc technikám a RAW (Right Angle Weave), amely meglehetősen idő- és munkaigényes, de a variációs lehetőségek kimeríthetetlen tárházát biztosítja. Ékszereimet általában damillal készítem, amely rugalmas, de ugyanakkor rendkívül erős, és gyakorlatilag láthatatlan, nem befolyásolja a kompozíció színhatását.

Minden ékszeremet nagy örömmel és szeretettel készítem és kívánom, hogy vásárlóim is hasonló örömmel és szeretettel viseljék őket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: