Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Nyuszi ül a fűben

Nyuszi ül a fűben leírása

A medál átmérője 3 cm, vastagsága: 7 mm

Rézből készült dobozka ezüstözve, melyben műfű van.
Az előlapján egy nyuszi van, mely kézzel fűrészelt.

A lánc hossza 3 méretre állítható. Leghosszabb: 76 cm Közepes: 60 cm Rövid: 50cm
de szívesen elkészítem ettől eltérő méretben is.

A szállítás díja függ attól, hogy melyik átvételi/fizetési módot jelölöd meg, ezért a lent megadott összeg tájékoztató jellegű.

Az utánvételnél vedd figyelembe, hogy a postaköltség igen magas!

A küldeményt minden esetben pufi borítékban, ajánlott küldeményként adom postára.

- 10.000 Forint értékű vásárlás felett a szállítás ingyenes.

Nyuszi ül a fűben jellemzői

iparművész termék, készítette: csemar
anyag

színek

termékkód
1218801

feltöltve
2012. október 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nyuszi ül a fűben szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Nyuszi ül a fűben alkotója: csemar

csemar

A bemutatkozók általában úgy kezdődnek, hogy ? már kislány koromban érdekeltek az ékszerek, az óvodai jelem is lánc volt?? Egyébként ez mind igaz.

Cselő Mari vagyok ötvös. Kezdetben szobrászattal foglalkoztam. Gimnáziumi éveim alatt szerettem meg a képzőművészetet, minden érdekelt ami szép, és én is szépet akartam alkotni. Így születtek meg első szobraim, agyagtárgyaim. Folyamatosan kísérleteztem az anyagokkal. Az első medál elkészítése után eldőlt, ez az, ami igazán ÉN vagyok. Azóta többféle technikát elsajátítottam, szívesen hasznosítom újra az anyagokat, készítek tűzzománcot, dolgozom fával, plexivel és ezekkel egészítem ékszereimet, melyek többnyire rézből készülnek és ezüstözve lesznek teljesek.

Remélem sokan találnak stílusuknak megfelelő ékszert, vagy csak kedvüket lelik a boltomban való nézelődésben!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban