Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szőrmók tási - nagy

Szőrmók tási - nagy leírása

Simogatnivaló, puha műszőrme táskákat varrtam, íme a legnagyobb :)

Mosni lehet, de én inkább csak kézzel javaslom. Kipróbáltam egy anyagdarabon, nem is veszített annyit a puhaságából, amennyitől tartottam :)

Méretei: kb 28 cm széles és 37 cm magas

Belül 3 részre osztott zseb rejlik (tollnak való, mobilméretű és nagyobbacska)

Zipzárral záródik.

Bélése drapp vászonféle. A piros alapon pöttyös anyag nekem nagyon passzol ehhez az anyaghoz, ezért kívülre kapott 3 pöttyös gombot, melyek közül a legnagyobb biztosítótűvel van felerősítve, hogy máson is lehessen használni kitűzőként :) Valamint, hogy a pöttyös anyag visszaköszönjön belül is, a zseb is pöttyös.

Díszítésként kapott még egy gyurmakaticagombot is, amit Noriko-tól kaptam, ha van kedvetek, nézzetek be Hozzá is :)

Különlegessége: a pánt. A fekete hevederpánt nemcsakhogy állítható, de lecsatolható is. A lecsatolás után pedig a 2 hevederdarab, ami az anyagban maradt, összecsatolható, egész kicsi pántot alkotva így. Remélem, a képek alapján értelmezhető, amit itt kevésbé sikeresen fogalmaztam meg :)

Szőrmók tási - nagy jellemzői

kézműves termék, készítette: toritextil

technika

termékkód
659980

feltöltve
2010. február 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szőrmók tási - nagy szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Szőrmók tási - nagy alkotója: toritextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban