Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rózsakvarc medál - extra egyedi kézműves medál- sok csakra ékszer!

Rózsakvarc medál - extra egyedi kézműves medál- sok csakra ékszer! leírása

késztermék, azonnal szállítható

Szakmámból eredően készítek ékszereket,melyeket aukcióimban megtalálsz

-- rengeteg féle ,kiváló minőségű alapanyagokból készítem egyedire.

-ékszer szettek,

-nyakláncok,

-karkötők,

-fülbevalók,

-medálokat --akár nemesfémből is!

-szemüvegláncokat --drágakövekből:jáspis,obszidián,szodalit,füstkvarc ,oliva jade,méz jade ,tigrisszem,hematit és egyedi megrendelésre más ásványból,ill anyagból is elkészítem .

-ingákat -- drágaköves és más anyagból készített egyedi,magas rezgésű kézműves egyedi (sok esetben egy egy darab készül)ingák ezoterikában ill.alternatív gyógyászatra és egyéb célra

Energetizáló-akár személyre szabottan programozott csakra ill.egyéb drágaköves ékszereket.--a kristály programozás nem része ennek a hirdetésnek, külön priviben kérd.:)

Egyedi kézműves rózsakvarc drágaköves medál.
Egy darab készült belőle, ez tuti nem jön veled szembe az utcán!

A nagy golyó 12mm
a kisebb csiszolt rózsakvarcok 6mm -ek.

Remélem akinek megtetszik, örömmel fogja viselni.

Mint minden drágakőnek ennek is vannak hatásaik ránk:

A rózsakvarc a feltétel nélküli szeretet és a végtelen béke köve.

Ez a legfontosabb kristály a szív és a szívcsakra számára, a szeretet igazi értelmére tanít.

Minden szinten megtisztítja és megnyitja a szívet, mélyreható belső gyógyulást é
s önszeretetet biztosít.
Nyugtat, biztat és kitűnő a hatása trauma vagy krízis idején.
Ha szeretnénk bevonni az életünkbe a szerelmet, ne keressünk mást, csak a romantikus rózsakvarcot.
Tegyük az ágyunk mellé vagy az otthonunk kapcsolatsarkába.
Olyan hatásosan vonzza hozzánk a szerelmet és a kapcsolatokat, hogy gyakran szükség lehet egy ametisztre is, hogy a felgyorsult eseményeket kissé lelassítsa.
A fennálló kapcsolatokban visszaállítja a bizalmat és a harmóniát, valamint fokozza a feltétel nélküli szeretetet.
A rózsakvarc finoman eltávolítja a negatív energiát, és szeretetteljes hangulattal helyettesíti. Kitűnően hat a középkorúsággal együtt járó krízisre.
Ha rózsakvarcot tartunk a kezünkben, hangsúlyozza a pozitív hozzáállást.
Emlékeztet bennünket a céljainkra.
Ez a csodálatos kő fejleszti a fogékonyságot mindenfajta szépségre.
Érzelmileg: a rózsakvarc a legnemesebb gyógyító. Megszabadít a ki nem mondott érzelmektől és a szívfájdalomtól, átalakítja azokat az érzelmi viszonyokat, amelyek már nem szolgálják az érdekeinket.
Annak, aki mind ez ideig érzéketlen volt a szeretetre, megnyitja a szívét, hogy befogadja ezt az érzést.
Annak pedig, aki szeretett, de csalódnia kellett, enyhíti a bánatát.
A rózsakvarc arra tanít, hogy miként szeressük önmagunkat, ami létfontosságú akkor, ha korábban nem tartottuk magunkat szerethetőnek.
Addig nem tudjuk elfogadni mások szeretetét, sem pedig szeretni másokat, amíg nem szeretjük önmagunkat.
Ez a kő lehetővé teszi, hogy megbocsássunk magunknak, elfogadjuk magunkat; így életre hívja bennünk az önbizalmat és az önérzékelést.

Gyógyhatása:
A rózsakvarc erősíti a szívet és a keringési rendszert, a testfolyadékokból eltávolítja a szennyező anyagokat.
A csecsemőmirigyekre téve jótékonyan hat a mellkas és a tüdő problémáira.
Gyógyítja a veséket és a mellékveséket, enyhíti a szédülést.
A rózsakvarcról azt tartják, hogy fokozza a termékenységet.
A rózsakvarc finom színe beleélő képességet, szelídséget, gyengédséget és szerelmet ébreszt. Szeretetteljes rezgésével beburkolja a lelket.
Sugárzása olyan, mint egy lágy, simogató gyengéd érintés, amely alatt szívünk fellélegzik, bizalmat nyer és fokozatosan feltárul.
Mások keménysége, durvasága, elutasítása vagy figyelmetlensége nyomán életünk során szerzett sebeink a rózsakvarc oltalma alatt begyógyulnak.

Több csakra ékszert és karkötőt találsz aukcióimban!

Kérlek ha időd engedi nézz be hozzám,megéri!

Bármi kérdésed van a leütés előtt kérdezz rá a félreértések elkerülése végett.

Rózsakvarc medál - extra egyedi kézműves medál- sok csakra ékszer! jellemzői

kézműves termék, készítette: Zsuszy
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

termékkód
3269937

feltöltve
2018. november 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsakvarc medál - extra egyedi kézműves medál- sok csakra ékszer! szállítása

A terméket a Magyar postai díjszabás, ajánlott elsőbbségi leveleként küldöm, mindig, előre utalás után.
Utánvéttel nem postázok, kérlek ezt vedd figyelembe.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Rózsakvarc medál - extra egyedi kézműves medál- sok csakra ékszer! alkotója: Zsuszy

Zsuszy 14éve vagyok ötvös-aranyműves, ékszerbecsüs.
Immáron csak hobbiként van e szakma az életemben, szabadidőmben készítek ékszereket.
Jelen elhivatottságomban, alternatív terápiákkal foglalkozom.
Kristályterapeuta és Spirituális választerápia(SVT)tanácsadó vagyok.
Kristály programozással is foglalkozom, kérésre külön egyénre szabottan.

Szeretek megismerkedni hasonló beállítottságú emberekkel.
Remélem ezzel nem csak én vagyok így :D

Egyéni kívánságokat is szívesen teljesítek.Ékszereim kristály programozva is kérhetők.
Termékeimet külföldről postázom, így a szállítási idő több, ebben kérnék türelmet. Kb 4-5 munkanap.
A szállítási költség a termékeknél fel van tüntetve, ahol esetlegesen kimaradt ott, 1100 ft, a többi különbözetet én állom.
Kérlek emailen keress , mert emailen mindig elérhető vagyok, ne telefonon!
Bármiben szívesen segítek, keress bátran :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: