Bazsalikom Párnahuzat Keresztszemes fűszerek párnahuzat

Bazsalikom keresztszemes párna. Nagyon szeretem a fűszernövényeket nem csak növényként, hanem díszítő elemként is. Nagyon szép ajándék...

kézműves termék, készítette: BYildi
anyaga: vászon, kongré
technika: varrás, hímzés

Bazsalikom Párnahuzat Keresztszemes fűszerek párnahuzat

Bazsalikom Párnahuzat Keresztszemes fűszerek párnahuzat leírása

Bazsalikom keresztszemes párna. Nagyon szeretem a fűszernövényeket nem csak növényként, hanem díszítő elemként is. Nagyon szép ajándék szülinapra, esküvőre.
Mérete:40X48 cm.Az alap textil mályva erős szövet,a kongrét bebéleltem. Nagyon mutatós akár konyhában, akár nappaliban,de a terasznak is dekoratív része lehet.

Köszi, hogy benéztél!
Ildikó

Bazsalikom Párnahuzat Keresztszemes fűszerek párnahuzat jellemzői

kézműves termék, készítette: BYildi

technika

termékkód
2468569

feltöltve
2016. április 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bazsalikom Párnahuzat Keresztszemes fűszerek párnahuzat szállítása

Ha a postai szállítást választod, termékeimet ajánlva, kérésre elsőbbséggel küldöm, buborékos borítékban.
A feladási ár tájékoztató jellegű,tehát lehet több,vagy kevesebb!
A termékeket megmérem és úgy kalkulálom ki az árat.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 900 Ft

Bazsalikom Párnahuzat Keresztszemes fűszerek párnahuzat alkotója: BYildi

BYildi
Szia!

Czédulás Ildikó vagyok egy alföldi, festői kis városból. Óvó néni vagyok, két fiúgyermek és egy csodálatos kislány anyukája.

Évek óta varrok, dekorálok.
Szeretem a különleges, egyedi textileket, ruhákat.
Fő profilom a táskavarrás. Táskáimat igyekszem különleges anyagokból készíteni, illetve szeretem bőrrel kombinálni. Különleges lányruhákat is találsz a boltomban, ezeket főleg a kislányom inspirálja. Köszönöm , hogy benéztél hozzám! Remélem a vásárlóim között látlak majd! Üdv! ildikó BYildi
Egy-egy táskából legfeljebb 10 db készül, így garantálom az egyediséget. A ruhákból szintén kevés mennyiséget készítek, nem tömegcikket szeretnék előállítani, hanem azt szeretném elérni, hogy a vásárlóim, tényleg egyedi, kézműves táskát, ruhát vehessenek!
Kellemes válogatást kívánok!
Remélem hamarosan üdvözölhetlek a vásárlóim között!
Ildikó
BYildi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek