Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Gyerek paraszting

Gyerek paraszting leírása

Természetes, kényelmes viselet népies stílusban már az aprónépnek is. Az ingecske anyaga natúr, nyers színű lenvászon,de kérheted fehér színben is! Fiúcskáknak és lánykáknak is, alkalmi és hétköznapi viseletnek egyaránt alkalmas. Lezsersége miatt könnyű aláöltöztetni a gyerekeket.

Néptánccsoportok, ovis csoportok figyelem! Nagyobb mennyiség esetén árengedmény!

Méretek : a gyerekruhák méretezésének megfelelően (testmagasság szerint)

98-as: ujja hossza 42cm (nyaktól), háta hossza 42cm
104-es: ujja hossza 45cm (nyaktól), háta hossza 45cm
110-es: ujja hossza 48cm (nyaktól), háta hossza 48cm

Igény esetén egyedi méreteket is szívesen elkészítek.

Tipp: ha két méret határán van a manó, akkor inkább válaszd a nagyobbat, mert lezseren jobban mutat.

Felnőtt méretekben több színben is készítek parasztingeket, a boltomban ezeket is megtalálod.

Gyerek paraszting jellemzői

kézműves termék, készítette: Diti

technika

színek

termékkód
671180

feltöltve
2010. március 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyerek paraszting szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 600 Ft

Gyerek paraszting alkotója: Diti

Diti Régóta foglalkozom \"rongyos\" dolgokkal. Varrtam már többek között gyerekruhát, női és férfi divatárut, munkaruhát illetve kis családomat öltöztetem tetőtől-talpig. A hobbim is a varrás lett, néhány éve beleszerettem a foltvarrásba és a keresztszemezésbe.

Boltomban sokféle dolgot találsz, akár használati tárgyat keresel (különböző méretű táskák, szütyők, neszeszerek), akár dísztárgyat (képek, dekorációk), érdemes benézned. A repertoár folyamatosan bővül.

Ha tetszett, amit láttál, kukkants be ismét!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek