Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Oktató kocka, készségfejlesztő

Oktató kocka, készségfejlesztő leírása

Megint készült egy kék-zöld színvilágú oktató kocka, mellyel a kicsik - főként ovis korúak - megtanulhatják hogyan működik a patent, gomb, cipzár, francia kapocs, hogy kell cipőt fűzni és bekötni, masnit varázsolni :)

Minden oldalon vannak megoldandó feladatok, és minden zár alatt rejtőzik egy vidám állatfigura.
Itt a cipzár alatt egy bárányka,
két francia kapocs (egyik nagy, másik kisebb) és egy szatén masni alatt egy boci pihen,
két gomb és egy patent alatt egy csacsi elmélkedik,
két tépőzár és egy kisebb patent alatt pedig egy kiskutya szalad.
Tetején a gombolható fogantyú alatt béka ugrik,
Alján pedig egy cipőt kell befűzni és megkötni.

A kocka magassága 20 cm,
alapja kb. 17 x 17 cm-es,
töltete rugalmas szilikonos műszál (nem csomósodik, megőrzi alakját)
3 éves kortól ajánlom.
Cipzáron, tépőzáron és masnin kívül mindent kézzel varrtam fel alaposan. Ettől függetlenül egy kisebb tesó lerághatja a gombot, patentot, kérlek ne hagyd felügyelet nélkül játszani a kicsiket.

Minden kockám egyedi, nincs szisztémám az oldalak és zárak elrendezésében, ezért nem készül két egyforma.
A kocka alacsony hőfokon mosógépben mosható,centrifugázható.
A forró levegő nem tesz jót neki, hagyd magától megszáradni.

Dohányfüst és állatka szőr-toll mentes lakásban készült.

A termék árában az ajánlottkénti postázás díja már benne van!
Elfogadok rózsaszín postautalványt is címemre küldve. Az összeg megérkeztekor még aznap postázni is szoktam a terméket és értesítelek üzenetben :)
Személyesen Szigethalom térségében vehető át, megbeszélés alapján.

Oktató kocka, készségfejlesztő jellemzői

kézműves termék, készítette: pampalini

technika

színek

termékkód
1369832

feltöltve
2013. március 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Oktató kocka, készségfejlesztő szállítása

Minden termékemre 14 napos garanciát vállalok: kicserélem, megjavítom a terméket, ill. visszafizetem az árát, amennyiben a kézhezvételtől számítva 14 napon belül visszaküldöd a címemre.
- csak ajánlottan küldök terméket.
- oktató kockát 2 éves korú, ill. idősebb babáknak varrok, a kisebbek lerághatják a rajta lévő gombokat,patentot,akármit, ami balesetveszélyes.
- ha rendelésre dolgozom, akkor először egyeztetünk belső üziben, hogy mi a kívánságod, hogy képzeled el, amit szeretnél. Én ez alapján próbálom megvalósítani azt. Ha elkészültem a termékkel, képeket küldök Neked, itt a Meska rendszerén belül. Ha tetszik, amit látsz, csak akkor töltöm fel a Nevedre szólóan, és akkor tudod megvásárolni,a feltöltésről értesítést küldök. A rendszer által küldött adataid alapján felveszem Veled a kapcsolatot, a többi már adott....
- ha rendelésre dolgozom,ne akarj előre pénzt küldeni, csak akkor, ha egyeztettünk, ha tetszik az elkészült termék, akkor adom meg a számlaszámom, vagy a címem, ahová rózsaszín postautalványt is küldhetsz.
- nálam nincs külön postaköltség, a feltüntetett termékárban az ajánlottkénti feladás díja már szerepel!

Köszönöm, hogy elolvastad!

Pampalini

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

Oktató kocka, készségfejlesztő alkotója: pampalini

kérdésem van a termékkel kapcsolatban