Gyömbéres-majorannás-kamillás szén- szappan sérült, pattanásos bőrre

Mit ki nem ad az ember olyan szerekért, amelyek azt ígérik, csodát tesznek a nagyon problémás bőrrel! Ha magadra ismersz, ezt a szappan...

Gyömbéres-majorannás-kamillás szén- szappan sérült, pattanásos bőrre

Gyömbéres-majorannás-kamillás szén- szappan sérült, pattanásos bőrre leírása

Mit ki nem ad az ember olyan szerekért, amelyek azt ígérik, csodát tesznek a nagyon problémás bőrrel! Ha magadra ismersz, ezt a szappant Neked álmodtam meg. Csodát véletlenül sem szeretnék ígérni, de hadd mondjam el, milyen csodás kincsek kerültek bele.
Pálmaolaj: nem csodaszer, de jól habzik, tisztít, emellett a szappan mégis hidratál, hiszen ha zsíros is a bőr, csak még jobban szenved a szárító kencék használatától.
Olívaolaj: az olajok királynőjének hívják, sosem hagynám ki egy szappanból sem.
Szőlőmagolaj: a zsíros bőrt ápolja, sejtregeneráló hatású.
Majoranna: gyorsítja a sebgyógyulást, hogy megtartsa a hatóanyagainak minél nagyobb részét, hosszú ideig napraforgóolajban maceráltam.
Kamilla: szinte be sem kell mutatnom, erős gyulladáscsökkentő, nyugtató, az aloe előtti régi idők ügyeletes csodaszere, a főzetét használtam fel.
Gyömbér: nagyon keveset használtam belőle, mert fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő hatása mellett nagyobb mennyiségben izgathatja a bőrt.
Kakukkfűolaj: szintén fertőzésgátló, antibakteriális hatású. Sok más illóolaj tudja ugyanezt. Hogy pont őt választottam, annak az az oka, hogy egyszerűen nem tudtam elképzelni virágos/gyümölcsös illatot egy ilyen színű szappannak. Idegeket erősítő hatása segíthet, hogy ne mérgesedjen el a bőr helyzete.
Aktív szén: abszorbeálja a mérgeket, baktériumokat, mélytisztító hatású, ami elég jól jön, amikor egyre szennyezettebb környezetben kényszerülünk élni.
Kecsketejpor: díszítésként belekevertem egy korábbi kecsketejes szappanom lehámozott széleit. A tej nyugtatja, táplálja, regenerálja a bőrt, antibakteriális, segít a fertőzött bőrfelület tisztulását, gyengéd hámlasztó.
Illatának és színének köszönhetően férfiaknak is kiváló ajándék.

A szappanok tömege kb 85-90g.
Az ár egy termékre vonatkozik. Kézzel készült, ezért valamennyi darab egyedi megjelenésű.

Ingyenes kiszállítás 3 darabtól!
Budapesten megegyezés szerint személyes átvételre is van lehetőség.

Gyömbéres-majorannás-kamillás szén- szappan sérült, pattanásos bőrre jellemzői

kézműves termék, készítette: Emszappan

típus
fizikai

termékkód
1398798

feltöltve
2013. március 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyömbéres-majorannás-kamillás szén- szappan sérült, pattanásos bőrre szállítása

Ingyenes postázás 6000 Ft felett!

A csomagot 4 munkanapon belül adom fel. A december 10. után feladott csomagok karácsony előtti megérkezéséért nem tudok felelősséget vállalni, ezért kérlek, hogy a megrendelés és a fizetés ütemezése során (legkésőbb dec. 9-i számlára érkezés szükséges) ezt mindenképp vedd figyelembe.
Budapesten a Karolina úton vagy a Sasadi útnál személyes átvételre is van lehetőség.
A Postai küldemény alatt Postán maradó küldemény értendő. Az ajándékcsomagokra a több termékre vonatkozó szállítási költségek vonatkoznak.
Postai/futárral küldött csomag át nem vétele esetén csomagot ismételten nem adunk fel, csak személyes átvétel lehetséges. Át nem vett rendelés szállítási költsége a megrendelőt terheli. Valamennyi szállítási feltétel magyarországi címre vonatkozik. Külföldre történő szállítás esetén a csomagot a Magyar Postával, az aktuális díjszabás szerint tudom küldeni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 430 Ft 555 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Foxpost automata előre fizetéssel 790 Ft 790 Ft
Foxpost házhoz szállítással, előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft

Gyömbéres-majorannás-kamillás szén- szappan sérült, pattanásos bőrre alkotója: Emszappan

Emszappan
Minden egy neten talált házi testápoló recepttel kezdődött, majd saját kézzel készített, karácsonyi ajándéknak szánt kozmetikum csomagokkal folytatódott. És a szappankészítés villámgyorsan szerelemmé vált.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban