Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu
Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu
Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu
Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu
Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu
Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu
Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu Tömör, 925  ezüst magyar vizsla szobor -  - Meska.hu
Ezt a magyar vizslát miniatúrát tömör, 925-ös sterling ezüstből készítettem. Ez a különleges ezüst kutyus, méretei miatt már nem is annyira miniatúra, hanem inkább kisplasztika, szobor. Kiváló ajándék vadászoknak, vizsla gazdiknak! Akik eddig vásároltak tőlem ilyen szobrot, őszintén csak azt tudták mondani, hogy élőben sokkal szebb! Most készítettem új fényképeket a kutyusról, de ez sem adja vissza igazán a szobor plasztikusságát, súlyát, stabilitását, méreteit. Azért bízok benne, hogy így is megtetszik valakinek! A súlya 24gr! Magassága 5cm. Szélessége 4 cm. A mesterjelemmel és a hivatalos magyar ezüst fémjellel van ellátva. A postaköltség 1200 ft ajánlottan, értékbiztosítva, gondosan csomagolva. Díszcsomagolásban 1900 ft. Az átutalás megérkezése után azonnal tudom küldeni a szobrocskát. Köszönöm, hogy benézett hozzám! Égszerész
Összetevők

925-ös ezüst


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 14 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

ötvös


Jellemző
vizsla, ezüst, magyar, kutya, kutyásoknak, vadász, vadászajándék, vadászoknak

Színek

ezüst


Termékkód

3741869


Eladó

Fehér Péter, 8900 Zalaegerszeg, Hosszú-Jánka 98.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
díszdobozban GLS futárszolgálattal
3 300 Ft 3 300 Ft
GLS futárszolgálattal díszdoboz nélkül
2 200 Ft 2 200 Ft

Készítette

egszeresz

egszeresz

Egyszer élünk, de akkor örökké!

5 (994)

egszeresz boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon szép, igényesen elkészített gyűrűt kaptam, köszönet :)”

Nobu

Egyedi rendeléseket is vállal

egszeresz további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek