Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kutyák - futóbicikli/biciklis táska gyerekeknek

Kutyák - futóbicikli/biciklis táska gyerekeknek leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egyedi, praktikus saját tervezésű táska/kosár gyerekeknek, melyet futó és normál gyerek biciklire is feltehetnek. Így a kedvenc játékuknak, innivalónak és az útközben gyűjtött kincseknek is remek helye lesz.

Kívül kutyás, belül pöttyös pamutvászon, vastag vetex megerősítéssel, steppelve. Ezzel biztosítva a megfelelő tartását. Csattal záródik, hogy a legkisebbek is könnyen kezelni tudják. Tépőzáras füllel rögzíthető a bicikli kormányára.

Ha tetszik, de más színben, mintával szeretnéd, írj bátran.;)

Kutyák - futóbicikli/biciklis táska gyerekeknek jellemzői

kézműves termék, készítette: Jando
késztermék, azonnal szállítható

technika

jellemző

termékkód
2783110

feltöltve
2017. március 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kutyák - futóbicikli/biciklis táska gyerekeknek szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 500 Ft

Kutyák - futóbicikli/biciklis táska gyerekeknek alkotója: Jando

Jando Mindig szerettem a különleges, kézzel készített dolgokat, amik az alkotót és a viselőt is egyedivé tették. Szivesen jártam kézműves vásároka, s elhatároztam, hogy megpróbálok saját elképzeléseim alapján alkotni. Első próbálkozásaimat sok más követte. Az évek során több lehetőségem is adódott új technikák elsajátítására, a régiek fejlesztésére: gyöngyöt fűztem, varrtam, hímeztem, gyertyát öntöttem, festettem - többféle eszközzel és anyaggal dolgoztam.

Nemrég kezdődött a textilekhez való vonzódásom, ami egyre erősebb, és egyre inkább szeretek varrni.
Fő munkatársam a kislányom: akkor tudok új dolgokat alkotni, ha ő hagyja :).

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek