Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Karamel barna üveg medál sárgaréz nyaklánc

Karamel barna üveg medál sárgaréz nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

A barna színű kézműves üveget, amit Kinema készített, foglaltam sárgarézbe, a tetejét üveggyöngyökkel díszítettem.

A láncszemeket is magam hajlítottam.

A medál 4,7 cm magas, a lánc 46 cm hosszú. Ez utóbbit vásárlás esetén, amennyiben szükséges szívesen átméretezem.

Az ékszert kis dobozban postázom.

Karamel barna üveg medál sárgaréz nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: VeraNasfa
késztermék, azonnal szállítható

színek

ajándék nekik

termékkód
3177177

feltöltve
2018. július 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Karamel barna üveg medál sárgaréz nyaklánc szállítása

Az ékszereket az ellenérték megérkezte után 4 munkanapon belül, biztonságosan csomagolva, buborékos borítékban, ajánlott és elsőbbségi levélként postázom.

Ha a levél átvételekor a csomagolás "gyanús", tépett, rongált, akkor azt ott a postás előtt kell felbontani és kár esetén rögtön jegyzőkönyvet felvetetni. A posta csak ez esetben fizet kártérítést, s ennek hiányában sajnos én sem tudok mit tenni. Szerencsére ilyen eddig még nálam nem történt, de más kézműves beszámolt ilyen esetről.

Ha méretre készítek ékszert, különösen egyedit, akkor a megrendelő felelőssége a jó méretet megadni. Rossz méretmegadás esetén megbeszélés kérdése, mi történjen az elkészített ékszerrel, de mindenképp a vevő állja a további postaköltségeket.

Ékszert visszafizetni csak akkor tudok, ha az épségben visszaérkezik hozzám. Kivéve ha az én hibámból esik a tulajdonosánál kár benne, akkor természetesen a költségeket én állom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 100 Ft 1 100 Ft

Karamel barna üveg medál sárgaréz nyaklánc alkotója: VeraNasfa

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek