DOLCE VITA - ÉDES ÉLET Kézműves luxus parfüm 100% natúr alapanyagokból Az öröm illata. Gyümölcsös-virágos női illat Édesnarancs, na...

kézműves termék, készítette: touchparfum
anyaga: ld.termékleírás
technika: mindenmás

DOLCE VITA natúr parfüm

DOLCE VITA natúr parfüm leírása

DOLCE VITA - ÉDES ÉLET
Kézműves luxus parfüm
100% natúr alapanyagokból

Az öröm illata.
Gyümölcsös-virágos női illat

Édesnarancs, narancsvirág, mézvirág vidám kedvre derít. Érzéki damaszkuszi rózsa fogékonnyá tesz a szerelemre. Koriander és szegfűszeg pezsdíti lelked.

A krémparfüm az illatosítás intim módja.
Praktikus, mindenhová magaddal viheted, könnyen becsusszan a táskába, zsebbe.
Használd az ujjbegyeddel néhány érzéki helyen (pl. nyak, tarkó, fül mögött, csukló, dekoltázs).

10 ml
-----------------------------
A TOUCH parfümöt az illatok egyedülálló
gazdagsága és erotikája inspirálta.
Meglepnek és megérintenek, érzelmeket kavarnak,
kifejezik legmélyebb üzeneteid.

A TOUCH azoknak készül akik előnyben részesítik
a tiszta növényi illatokat a drogériák szintetikus
parfümkínálata helyett.
Megalkotásukhoz a legnemesebb természetes
alapanyagok lettek kiválasztva.

DOLCE VITA natúr parfüm jellemzői

kézműves termék, készítette: touchparfum
összetevő

technika

színek

típus
fizikai

termékkód
1476553

feltöltve
2013. július 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

DOLCE VITA natúr parfüm szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 400 Ft 400 Ft

DOLCE VITA natúr parfüm alkotója: touchparfum

touchparfum
Touch története

Vizuális művészként arculatok tervezésével és festészettel foglalkoztam. Az illatok bűvös világa egy kiállításomon ragadott magával. Festményeimhez növényi eszenciákból illatokat társítottam. Varázslatos volt a hangulat, a jelenlévők arca örömtől sugárzott. Utánajártam a titoknak. Az illatok az agy azon területére hatnak, ahol az érzelmek születnek, az emlékek őrződnek. Ősi, mély, a tudat számára elérhetetlen területet érintenek. Felkavart ez a felfedezés. A lelkemben pontosan tudtam: ezentúl illatokat komponálok. Olyanokat, melyek összevegyülve belső világunkkal intenzív örömérzetet nyújtanak.

A parfümkészítéshez szükséges tudást szakirodalomból, a növények lelkünket áthangoló hatását aromaterápián tanultam. Ritka alapanyagokkal, több száz növény illatával ismerkedtem. A saját magam élvezetére történő kísérletezés egyszer csak átfordult alkotásba. Számomra is meglepő módon belső harmónia született, szépérzék, játékos életöröm vezérelt. A parfümkészítés szenvedélyemmé vált. Imádom összepárosítani a növényeket. Elképesztő, hogy mennyi különböző történet van bennük, melyek összekapcsolódnak velünk. Mindegyikben ott a lüktető élet.

Érzelmek, tapasztalataim, utazásaim, a buja virágok illata, az erdei növények és gyökerek szaga, az érett gyümölcsök mámorító zamata, a vad növények, a virágpor nyomai a szélben inspirálnak. Illatuk harmóniáról, belső békéről és megannyi pozitív érzésről szólnak.

A parfümöket a legmagasabb minőségű, rendkívül drága, és tiszta növényi eszenciákból készítem. Célom, hogy megőrizzem számodra finomságukat. A parfümöknek exkluzív csomagolást terveztem, hogy öröm legyen velük meglepni magad, szeretteid.

A Touch parfümök Szentendrén, a természet inspiráló közelségében lévő műtermemben készülnek.

Bolya Krisztina
Touch parfümör

kérdésem van a termékkel kapcsolatban