Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

DOLCE VITA natúr parfüm

DOLCE VITA natúr parfüm leírása

DOLCE VITA - ÉDES ÉLET
Kézműves luxus parfüm
100% natúr alapanyagokból

Az öröm illata.
Gyümölcsös-virágos női illat

Édesnarancs, narancsvirág, mézvirág vidám kedvre derít. Érzéki damaszkuszi rózsa fogékonnyá tesz a szerelemre. Koriander és szegfűszeg pezsdíti lelked.

A krémparfüm az illatosítás intim módja.
Praktikus, mindenhová magaddal viheted, könnyen becsusszan a táskába, zsebbe.
Használd az ujjbegyeddel néhány érzéki helyen (pl. nyak, tarkó, fül mögött, csukló, dekoltázs).

10 ml
-----------------------------
A TOUCH parfümöt az illatok egyedülálló
gazdagsága és erotikája inspirálta.
Meglepnek és megérintenek, érzelmeket kavarnak,
kifejezik legmélyebb üzeneteid.

A TOUCH azoknak készül akik előnyben részesítik
a tiszta növényi illatokat a drogériák szintetikus
parfümkínálata helyett.
Megalkotásukhoz a legnemesebb természetes
alapanyagok lettek kiválasztva.

DOLCE VITA natúr parfüm jellemzői

kézműves termék, készítette: touchparfum

technika

színek

termékkód
1476553

feltöltve
2013. július 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

DOLCE VITA natúr parfüm alkotója: touchparfum

touchparfum Touch története

Vizuális művészként arculatok tervezésével és festészettel foglalkoztam. Az illatok bűvös világa egy kiállításomon ragadott magával. Festményeimhez növényi eszenciákból illatokat társítottam. Varázslatos volt a hangulat, a jelenlévők arca örömtől sugárzott. Utánajártam a titoknak. Az illatok az agy azon területére hatnak, ahol az érzelmek születnek, az emlékek őrződnek. Ősi, mély, a tudat számára elérhetetlen területet érintenek. Felkavart ez a felfedezés. A lelkemben pontosan tudtam: ezentúl illatokat komponálok. Olyanokat, melyek összevegyülve belső világunkkal intenzív örömérzetet nyújtanak.

A parfümkészítéshez szükséges tudást szakirodalomból, a növények lelkünket áthangoló hatását aromaterápián tanultam. Ritka alapanyagokkal, több száz növény illatával ismerkedtem. A saját magam élvezetére történő kísérletezés egyszer csak átfordult alkotásba. Számomra is meglepő módon belső harmónia született, szépérzék, játékos életöröm vezérelt. A parfümkészítés szenvedélyemmé vált. Imádom összepárosítani a növényeket. Elképesztő, hogy mennyi különböző történet van bennük, melyek összekapcsolódnak velünk. Mindegyikben ott a lüktető élet.

Érzelmek, tapasztalataim, utazásaim, a buja virágok illata, az erdei növények és gyökerek szaga, az érett gyümölcsök mámorító zamata, a vad növények, a virágpor nyomai a szélben inspirálnak. Illatuk harmóniáról, belső békéről és megannyi pozitív érzésről szólnak.

A parfümöket a legmagasabb minőségű, rendkívül drága, és tiszta növényi eszenciákból készítem. Célom, hogy megőrizzem számodra finomságukat. A parfümöknek exkluzív csomagolást terveztem, hogy öröm legyen velük meglepni magad, szeretteid.

A Touch parfümök Szentendrén, a természet inspiráló közelségében lévő műtermemben készülnek.

Bolya Krisztina
Touch parfümör