Csokoládébarna-fekete kord női táska, egyedi virág motívummal díszítve

Csokoládébarna és fekete színű kordból készítettem ezt a táskát, saját szabásminta alapján. A táska elejére virágmotívumot applikáltam ...

Csokoládébarna-fekete kord női táska, egyedi virág motívummal díszítve

Csokoládébarna-fekete kord női táska, egyedi virág motívummal díszítve leírása

Csokoládébarna és fekete színű kordból készítettem ezt a táskát, saját szabásminta alapján. A táska elejére virágmotívumot applikáltam saját elgondolás alapján, amit hímzéssel igyekeztem feldobni :)

Belsejébe speciális táskamerevítőt vasaltam, a legjobb tartás érdekében.

Bélése pamutvászon, belsejében egy nagyobb méretű és egy osztott zseb található.

Vállpántja állítható, így vállon, vagy vállon átvetve is hordható.

Mágneskapoccsal záródik.

Mérete ideális az A/4-es, vagy annál picit nagyobb holmik hurcolására.

Adatai:

Szélessége: 26 cm (bőven belefér az A/4-es méretű füzet, könyv...)
Magassága: 31 cm
Vállpántja állítható 65 cm és 117 cm között

Buborékos borítékban postázom, kizárólag ajánlottan.
A feltüntetett postaköltség tájékoztató jellegű.
A tényleges postaköltség minden esetben a postai díjszabásoknak megfelelően a pontos súly alapján kerül meghatározásra.

Csokoládébarna-fekete kord női táska, egyedi virág motívummal díszítve jellemzői

kézműves termék, készítette: SzilvaFolt

színek

ajándék nekik

termékkód
1573839

feltöltve
2013. október 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csokoládébarna-fekete kord női táska, egyedi virág motívummal díszítve szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 040 Ft 1 040 Ft
Foxpost 990 Ft 990 Ft

Csokoládébarna-fekete kord női táska, egyedi virág motívummal díszítve alkotója: SzilvaFolt

SzilvaFolt
Szeretettel üdvözöllek boltomban.

Varga Szilvia vagyok, négy gyermek boldog Édesanyja. Szenvedélyem a varrás, amikor időm engedi, e szenvedélynek hódolok. Óriási szerencse, hogy Férjem ebben (is) támogat :-)

A varrás, mint hobbi, gyerekkoromtól kísér, azonban jócskán harmincon túl kezdtem komolyabban foglalkozni vele... azt hiszem, kellett ennyi idő, hogy - mint a jó bor - beérjek :-)

Az általam készített táskák minden esetben kiváló minőségű textilbőrből, táskamerevítővel, legjobb tudásom szerint, és ami fontos: szeretettel készülnek.

Természetesen ha megtetszett valamely termék, avagy a rajta szereplő motívum/applikáció de más színből szeretnéd elkészíttetni, erre van lehetőség :-) szem előtt tartva azt, hogy két egyforma táskát nem készítek :-)

Nézz tehát szét boltom polcain, remélem találsz kedvedre valót, s hamarosan Téged is vásárlóim közt üdvözölhetlek

------------------------------
Fizetéssel kapcsolatos tudnivalók:

Termékeimet minden esetben a jóváírás megérkeztét követően küldöm futárszolgáltatás igénybevételével. Elvem és lehetőségeim szerint még aznap megrendelem a szállítást, amikor a jóváírásról értesítő sms megérkezik :o)

A termékek küldésével kapcsolatos tudnivalók, kérlek szakíts rá néhány percet, hogy elolvasod:

Termékeimet minden esetben gondosan becsomagolva küldöm, melyért kizárólag az általam vásárolt csomagolóanyagért kifizetett összeget számolom fel.

Csomagautomatás küldési mód vásárló általi választását kivéve, kizárólag futárral küldöm a termékeimet, melynek több oka is van:

- házhoz jönnek a csomagért
- a feladást követő napon garantáltan megérkezik hozzád
- rugalmasak a kiszállítást illetően
- online felületen lehet követni a csomag útját
- 3 kg-ig fix 1.040.- Ft a szállítás költsége

Tekintettel arra, hogy kellően sok rossz véget ért történetet hallottam alkotótársaktól, éppen ezért utánvéttel nem postázok semmilyen körülmények között.

Számítok megértésetekre, s egyben köszönöm is azt :-)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban