Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rozsda és napfény

Rozsda és napfény leírása

késztermék, azonnal szállítható

A medál átmérője 4,8 cm. A lánc hossza összesen 55 cm. A medál hátulját puha, műbőr borítás védi, a közepét ékesítő, zöldes-barna cabochont pedig magam készítettem.

Minden fém szerelék nikkelmentes, így ékszerre érzékenyek is bátran viselhetik.

A zöldes-barnás csillogás és matt elemek játéka régies, rozsdás hatást kelt, ám a ragyogó csiszolt gyöngyök ellensúlyozzák ezt. Ezzel a tökéletes harmóniával válik igazán egyedi darabbá. Gondos odafigyeléssel, szeretettel és aprólékos munkával készült, hogy méltó kiegészítőd lehessen!

FONTOS! A terméket akkor tudom postázni, miután az összeg megérkezett a számlámra. Köszönöm megértésed!

Köszönöm, hogy benéztél a boltomba! Remélem, megtalálod a számodra tökéletes ékszert nálam! :) Legyen szép napod!

Rozsda és napfény jellemzői

kézműves termék, készítette: Klaudiabizsu
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag

színek

termékkód
2675666

feltöltve
2016. november 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rozsda és napfény szállítása

Kedves vásárló!

Ha átutalással fizetsz, akkor csak előre utalás esetén áll módomban elpostázni a terméket. Miután megérkezett az összeg a számlámra, két munkanapon belül, pufis borítékban postázom a terméket.

Kérlek, figyelmesen olvasd el a termékleírást, mert méretbeli problémák miatt a terméket nem áll módomban visszacserélni.

Amennyiben a termék önhibádon kívül elszakad, elromlik, lekopik, akkor 3 hónapon belül térítésmentesen megjavítom! (Ez esetben a postaköltség félig téged terhel, tehát csak annyit kell tenned, hogy önköltségen feladod a terméket, én pedig javítás után, szintén önköltségen, visszaküldöm hozzád).

Fizetni személyesen is lehet, amennyiben a személyes átvételt választottad (Budapest, IX kerület).

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Rozsda és napfény alkotója: Klaudiabizsu

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek