Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Urban

Urban leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egy különleges fülbevaló a belevaló, városi nőnek. A mindennapok apró harcait, a kemény fémet és lágy pasztellt egyesíti magában. Mégis karcsú, nőies. Ha felfogod a hajad és úgy viseled, akkor remekül kiemeli a nyak vonalát és a vállakra irányítja a tekintetet.

Hossza 8,6 cm. A különleges, tüske alakú gyöngyöket Franciaországból rendeltem hozzá. Gondos tervezéssel és szeretettel készült, hogy méltó kiegészítőd lehessen!

Nikkelmentes szerelékekkel készült, így az ékszerre érzékenyek is bátran viselhetik!

FONTOS! A terméket akkor tudom postázni, miután az összeg megérkezett a számlámra. Köszönöm megértésed!

Köszönöm, hogy benéztél boltomba! Remélem, megtalálod nálad a számodra tökéletes ékszert! Legyen szép napod! :)

Urban jellemzői

kézműves termék, készítette: Klaudiabizsu
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
3247287

feltöltve
tegnap

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Urban szállítása

Kedves vásárló!

Ha átutalással fizetsz, akkor csak előre utalás esetén áll módomban elpostázni a terméket. Miután megérkezett az összeg a számlámra, két munkanapon belül, pufis borítékban postázom a terméket.

Kérlek, figyelmesen olvasd el a termékleírást, mert méretbeli problémák miatt a terméket nem áll módomban visszacserélni.

Amennyiben a termék önhibádon kívül elszakad, elromlik, lekopik, akkor 3 hónapon belül térítésmentesen megjavítom! (Ez esetben a postaköltség félig téged terhel, tehát csak annyit kell tenned, hogy önköltségen feladod a terméket, én pedig javítás után, szintén önköltségen, visszaküldöm hozzád).

Fizetni személyesen is lehet, amennyiben a személyes átvételt választottad (Budapest, IX kerület).

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Urban alkotója: Klaudiabizsu

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek