Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Provence-i Zsuzsi babatakaró

Provence-i Zsuzsi babatakaró leírása

késztermék, azonnal szállítható

Kislányruha maradékai ihlették, és adják színes foltjait ennek a babatakarónak.
Medalion elrendezésű keretei egy aplikált Zsuzsi motívumot fognak közre.
Pihe-puha, a keretek vonalain kapott tűzést.
Mosógépben mosható, bár a központi kép tartóssága érdekében mosózsák javasolt.
Alacsony hőfokon vasalható is, bár ez ronthat a puhaságán.
Mérete: 86x86 cm.

Provence-i Zsuzsi babatakaró jellemzői

kézműves termék, készítette: aMatulaikrek
késztermék, azonnal szállítható

színek

ajándék nekik

termékkód
3148151

feltöltve
2018. június 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Provence-i Zsuzsi babatakaró szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft

Provence-i Zsuzsi babatakaró alkotója: aMatulaikrek

aMatulaikrek Sziasztok!

Matula Krisztina és Zsuzsanna vagyunk, valóban ikrek, és mindketten nagyon szeretünk kézműveskedni. Kriszti tud például kosarat fonni is, én pedig divattervezést tanultam, több csinos ruhát varrtam már megrendelésre. Indián karkötőket csomózunk, kicsit kötünk-horgolunk-hímzünk is, de legjobban varrni szeretünk. Szeretjük az egyedi dolgokat, viselni, és készíteni egyaránt. Törekszünk - a textilújrahasznosítás bajnokai - címre, minden szakadt, kinőtt, megunt ruhadarab kisebb-nagyobb részben új életre kel a kezünk alatt, így is biztosítva termékeink egyediségét.
A varrógép a kedvenc háztartási gépünk, Kriszti előszeretettel foltol vele, takarókat, párnákat, falvédőket, táskákat, ovis vállfazsákokat, edényfogókat, tányéralátéteket, faliképeket, gyerekjátékokat, karácsonyfadíszeket, felsorolni sem tudom talán, mi mindent, amilyen kitartó, egyszer már varrt egy farmerszőnyeget, írólapnyi és rajzlapnyi darabokból. Legszívesebben tarka vásznakkal dolgozik, de készített már kistakarót vékony ingekből, és nagyobbat régi bársonynadrágokból is. Gyűjti a foltvarrós könyveket, és eltökélten azon munkálkodik, hogy minden kedvére való mintát kipróbáljon egyszer. Aztán ami bejön, azt többször is.
Én inkább a ruhákat szeretem, együtt varrtunk már egy sor nadrágot, nyári ruhát, hálóinget Kriszti hat édes keresztlányának; amíg kicsik voltak, akár más ruhák szabási maradékából, nadrágok levágott szárából, textilminta-darabkákból is. Szeretek új ruhákat varrni, de régieket átalakítani is, a méteráru bolt és a turkáló egyaránt ihlető forrásom. Én is tarkamániás vagyok, ha a magam feje után tervezek, és nem megrendelésre, akkor bohókás, mintamixes darabok kerülnek ki a kezem alól, néha a Varjúdombi meséket idézik, néha számtalan divattörténeti könyvem valamelyik illusztrációját. Legnagyobb valószínűséggel kockásak, vagy virágosak.
Szeretnénk egyszer saját varrodánkban dolgozni a saját boltunk hátsó traktusában, addig is itt állunk a rendelkezésetekre, ha valamelyik termékünk megtetszik, vagy ahhoz hasonlót szeretnétek, csak keressetek meg minket bátran! A személyes átvételre nem csak Budapesten, hanem Veszprémben is lehetőségetek van, mivel most kétlakiak vagyunk.

Üdvözlettel: Kriszti és Zsuzsi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek