Lamancha részére lefoglalva - Méteres kutyus, nem csak kutya - barátoknak (huzatfogó)

Egyedi megrendelés: 105 cm hosszú, kék színű huzatfogó kutyus. Puha szeretnivaló kutyus. Pamut anyagból készült és vatelinnel töltötte...

kézműves termék, készítette: jazmineslevendula
anyaga: textil, varrócérna, vatelin, gomb
technika: varrás, patchwork, foltvarrás

A termék lamancha felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Lamancha részére lefoglalva - Méteres kutyus, nem csak kutya - barátoknak (huzatfogó)

A termék lamancha felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Lamancha részére lefoglalva - Méteres kutyus, nem csak kutya - barátoknak (huzatfogó) leírása

Egyedi megrendelés: 105 cm hosszú, kék színű huzatfogó kutyus.

Puha szeretnivaló kutyus. Pamut anyagból készült és vatelinnel töltöttem.
Praktikus kiságyba fejvédőként, vagy a fal melletti oldalon a hideg faltól védeni a manócskákat.
Ajánlani tudom még gyerekszoba ablakába, erkélyajtajába huzatfogónak. Lányaimnak is és akiknek készítettem nagyon szeretik, húzzák, vonják, ölelgetik.

Mérete: 90 cm hosszú, az ár erre a kutyusra vonatkozik.

Rendelésre természetesen az ágy hosszának, szélességének, ablak illetve ajtó szélességének megfelelő méretűre készítem a kutyust.
Írj és kérj ajánlatot.

Lamancha részére lefoglalva - Méteres kutyus, nem csak kutya - barátoknak (huzatfogó) jellemzői

kézműves termék, készítette: jazmineslevendula
anyag/összetevő

színek

termékkód
1897473

feltöltve
2014. szeptember 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Lamancha részére lefoglalva - Méteres kutyus, nem csak kutya - barátoknak (huzatfogó) szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 185 Ft 1 300 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 425 Ft 1 600 Ft

Lamancha részére lefoglalva - Méteres kutyus, nem csak kutya - barátoknak (huzatfogó) alkotója: jazmineslevendula

jazmineslevendula
Tisztelt Érdeklődő!

Kétgyermekes anyuka vagyok. Készített tárgyaim nagy része gyermekeimhez kapcsolódnak, örömmel varrok nekik játékokat, állatfigurákat, szobadíszeket, ruhákat, ezek némelyikét osztom meg most.

Szeretném, ha a családtagjaimon és barátaimon kívül, mások is örömüket lelnék műveimben, alkotásaimban.

Kellemes nézelődést, jó vásárlást.

Üdvözlettel: Jázmin és Levendula Kézműves Bolt

kérdésem van a termékkel kapcsolatban