Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Jácint zongorakesztyű

Jácint zongorakesztyű leírása

Finom, nőies színek, kellemes és kényelmes viselet...

Hogy miért épp zongorakesztyűt válassz, ha nincs is zongorád? Csupa olyan alkalommal használd, amikor fázós a kezed, de szeretnéd használni az ujjaidat. Érdemes magaddal vinni kirándulásokra, sétákra. Ajánlom még: vezetéshez, vásárolgatáshoz, fényképezéshez, gyerekezéshez játszótérre, kutyit/macskát/görényt sétáltatni, vezetéshez, hideg irodába - enyhén célzásképp a főnök felé, hogy be kellene fűteni...

A zongorakesztyű mintája egyedi, mintáját én kreáltam. A kézfej középső része egy különleges csavart mintának köszöhnetően ilyen érdekes. A friss, tavaszi zöld színű, matt gomb dekoráció, ha nem kéred, leszerelem róla :)

Speciális, öt tűvel kötött technikának köszönhetően nincs rajta varrás, belülről nem idegesítenek gombócok, keményebb részek - nagyon kényelmes!

Az egész zongorakesztyű egy puha, rugalmas, jó tartású, tartós, meleg konstrukció. Használatra tervezett.

A csuklórésznél hosszabbacska, hogy ne bújjon ki könnyen a dzsekid alól.

Méret: átlagos női kézre terveztem (bütyköknél 18-21 cm). A rugalmas mintából adódóan alkalmazkodik a kezed szélességéhez, nem fog lötyögni!

Posta: irányadó árat írtam, mindig az aktuális postai díjat számolom fel. Csomagolási díjat nem számítok fel, igyekszem minimálisra csökkenteni a postázási költségeket...

Jácint zongorakesztyű jellemzői

kézműves termék, készítette: ameva
anyag

technika

színek

termékkód
609382

feltöltve
2009. március 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Jácint zongorakesztyű alkotója: ameva

ameva Alkotásaimat szeretém megosztani veletek - vagy legalábbis annak egy részét :)

Szívvel lélekkel készült mind... ahogy azt tanultam édesanyámtól :)

Ha még ennél is többet szeretnél megtudni rólam, akkor kérlek, keresd fel a meska blogját és olvasd el a velem készített interjút (2009. február 16.)

Éva