Látóhatár II. nemezkép, Méret: 64 x 130 cm

Látóhatár II. 2013 nemez, egyéni technika, méret: 64 x 130 cm Ez a kép a barokk kertek sorozatból való. Játék a szimmetriával -aszim...

iparművész termék, készítette: Gobi
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: merinó gyapjú, selyem, gyapjú fonál, selyem fonál, egyéb gyapjú fajták
technika: nemezelés

Látóhatár II. nemezkép, Méret: 64 x 130 cm

Látóhatár II. nemezkép, Méret: 64 x 130 cm leírása

Látóhatár II.
2013
nemez, egyéni technika, méret: 64 x 130 cm

Ez a kép a barokk kertek sorozatból való.
Játék a szimmetriával -aszimmetriával.
Vizes nemezeléssel készült. Hímzés, helyenként tűdomborítás díszíti.
Mérete: 64 x 130 cm

A fotók közelebbi vizsgálódása céljából használja a nagyító funkciót!

A személyes átvétel Budapesten lehetséges.
Ha ezt választaná kérem írjon levelet a rendszeren keresztül.

Alkotásaimra (használati tárgyakra) rendeltetésszerű használat és kezelés ellenére keletkezett károkért 4 hónap garanciát vállalok. Nagyobb nemezképeim sorsát később is szívesen nyomonkövetem.

Látóhatár II. nemezkép, Méret: 64 x 130 cm jellemzői

iparművész termék, készítette: Gobi

technika

színek

termékkód
3637709

feltöltve
2020. január 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Látóhatár II. nemezkép, Méret: 64 x 130 cm szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 300 Ft 1 000 Ft

Látóhatár II. nemezkép, Méret: 64 x 130 cm alkotója: Gobi

Gobi Meska interjú az alkotóval »

A Magyar Képzőművészeti Egyetem látvány- díszlet- jelmeztervező szakán diplomáztam. Tagja vagyok a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesületének, és a Fiatal Iparművészek Stúdiója Egyesületének. 1997 óta számos kiállításon szerepeltek munkáim.
Egyéni megrendelésre, tervezek szövött szőnyegeket, nemezfalvédőket. A megrendelővel folytatott beszélgetés, a kívánt funkció, az alkalmazás helyének hangulatát, színvilágát figyelembevéve formai és színterveket készítek, majd a kiválasztott terv alapján elkészítem a szőnyeg kartonját, szakrajzát. Az anyagbeszerzést követően többnyire magam festem a fonalakat, gyapjúkat, selymeket.

1998-ban kezdtem nemezkészítéssel is foglalkozni. Máig elámulok azon a csodán, ahogyan a finom gyapjúszálakból szabadon alakíthatom a legkülönbözőbb formákat, színeket a nemezelés különböző technikáival. Nemez tértextileket, szőnyegeket, öltözék- kiegészítőket, gyermekjátékokat készítek.
Az utóbbi években egyre nagyobb méretben gondolkodom. Ahogyan növekszik képeim felülete, úgy finomítom az apró részleteket, faktúrákat. Legutóbbi munkáimban egyágú fonalakkal kisérleteztem a nemezelés során. Szövést idéző faktúrákat, szövött elemeket készítek, így egyesítem a fonalakat, a szövést a különböző tulajdonságú kártolt gyapjúkkal, a nemezelés hagyományos, és "újkori" technikájával.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: