Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Parafadugós tábla

Parafadugós tábla leírása

késztermék, azonnal szállítható

A készen vásárolt parafatáblának a keretébe mintát gravíroztam, majd lefestettem piros fapáccal és egy kis arany festék "elmaszatolásával" tettem teljessé.
A legvégén különböző paradugókat ragasztottam rá. Amikor először csináltam magamnak, üzenőtáblának készült, de azóta is üresen lóg a falon, mert nagyon mutatós dekoráció.
Méretei: 30×40 cm.

Parafadugós tábla jellemzői

kézműves termék, készítette: Ficu
késztermék, azonnal szállítható

színek

ajándék nekik

termékkód
3141125

feltöltve
2018. május 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Parafadugós tábla szállítása

A szállítási költségek a mindenkori Magyar Postai díjszabások szerint alakulnak.
A termékeim elsősorban dísztárgyak, ezért nagyobb odafigyelést és kíméletesebb használatot igényelnek. A használatból eredő sérülésekért nem tudok garanciát vállalni.
Amennyiben a gondos csomagolás ellenére a szállítás közben sérül meg, kérem a vásárlót, hogy haladéktalanul jelezze felém. Ebben az esetben megvizsgálom a hibát és jogos reklamáció esetén kicserélem vagy javítom a terméket. Ebben az esetben a reklamációval kapcsolatban felmerülő szállítási költség 50%-át átvállalom.
Személyes átvétel Székesfehérváron, illetve egyeztetés szerint Budapesten.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft

Parafadugós tábla alkotója: Ficu

Ficu Sziasztok!

Ezzel az idézettel üdvözöllek Benneteket a boltomban:

"Csak élni, élni emberek!
Időnk oly gyorsan elpereg,
egy perc csupán az élet...
de ez a perc lehet csodás
teremtő munka, alkotás,
amely megőriz téged."

Szeretettel ajánlom figyelmetekbe egyedi ajándék tárgyaimat, melyek természetes alapanyagokból, gravírozással, pirogravírozással , illetve a kettő ötvözetével készültek.

Kellemes nézelődést kívánok!

Ficu

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek