Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Hófehérke-fejpánt

Hófehérke-fejpánt leírása

késztermék, azonnal szállítható

Hófehérke
Hófehér Red Heart Bella (100% akril)fonal 2 szálából készült így elég vastag,meleg pántocska.Horgolt szél,2 horgolt virág és egy pöttyös ,csillag alakú gombocska díszíti.A mérete 49-52cm-es buksira jó és 9,5 cm széles.
Mosása 30 fokon,kézzel javasolt.

Hófehérke-fejpánt jellemzői

kézműves termék, készítette: Agikotodeje
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3287548

feltöltve
2018. november 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hófehérke-fejpánt szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 470 Ft 300 Ft

Hófehérke-fejpánt alkotója: Agikotodeje

Agikotodeje Ági vagyok,50 éves és Nógrád megyében élek.Két felnőtt saját gyermekem és egy fogadott fiam van,Ügyes kezű anyucimnak köszönhetően kicsi korom óta közel áll hozzám mindenféle kézimunka,de elsősorban a kötés.Saját elképzeléseimet valósítom meg,de kérésre bármit igyekszem megcsinálni.Eddig főleg a családnak,rokonoknak és ismerősöknek kötöttem,de rátaláltam a Meskára.Örülök,hogy lehetőségem nyílik megmutatni alkotásaimat szélesebb körben és ha megtetszik valakinek az dupla öröm nekem és további munkára ösztönöz.Nézz szét a boltomban,szeretettel várlak!Bármi kérésed,kérdésed van örömmel állok elébe.Ági

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: