A szürke sem unalmas..Nyakmelegítő és fejpánt

Női nyaktekercs fejpánttal Vastag és meleg nyakmelegítőt kötöttem s a maradékból még egy csinos fejpánt is kialakult.Két eltérő fonala...

kézműves termék, készítette: Agikotodeje
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: akril fonal, mohair-gyapjú-műszál keverék fonal, fémgomb
technika: horgolás, kötés

A szürke sem unalmas..Nyakmelegítő és fejpánt

A szürke sem unalmas..Nyakmelegítő és fejpánt leírása

Női nyaktekercs fejpánttal
Vastag és meleg nyakmelegítőt kötöttem s a maradékból még egy csinos fejpánt is kialakult.Két eltérő fonalat fogtam
össze(Ante 100%akril ésScheepjes Mohair ombré ami 67% mohair,28% gyapjú és 5%műszálból áll.)Míg az előző vastag de picit keménynek tűnő,a másik csupa szőrmők,puha és vékony-így a kettő összefogása egy vastag,de puha ,meleg köteményt alkot.A mohair picit érezhető,akik nagyon érzékeny bőrűek kicsit zavarónak érezhetik!A színei szürke és lilás árnyalatok,a képen láthatótól szürkésebb a valóságban.A fejpántot horgolt dupla virág és egy fémből készült rózsaformájú gomb díszíti.A mérete a nyakmelegítőnek :Szélessége 23 cm és hossza 156cm,de összehorgoltam,tehát egy végtelenített sál-kétszer nyugodtan körbetekerheted vele a nyakad.A fejpánt szélessége 12 cm és 52-56 cm átmérőjű fejre jó.
A szett súlya kb.50dkg.
Tisztítása langyos vízben,kézzel mosva,fektetve szárítva.

A szürke sem unalmas..Nyakmelegítő és fejpánt jellemzői

kézműves termék, készítette: Agikotodeje

technika

színek

termékkód
3590852

feltöltve
2019. november 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

A szürke sem unalmas..Nyakmelegítő és fejpánt szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 050 Ft 1 050 Ft

A szürke sem unalmas..Nyakmelegítő és fejpánt alkotója: Agikotodeje

Agikotodeje
Ági vagyok,50 éves és Nógrád megyében élek.Két felnőtt saját gyermekem és egy fogadott fiam van,Ügyes kezű anyucimnak köszönhetően kicsi korom óta közel áll hozzám mindenféle kézimunka,de elsősorban a kötés.Saját elképzeléseimet valósítom meg,de kérésre bármit igyekszem megcsinálni.Eddig főleg a családnak,rokonoknak és ismerősöknek kötöttem,de rátaláltam a Meskára.Örülök,hogy lehetőségem nyílik megmutatni alkotásaimat szélesebb körben és ha megtetszik valakinek az dupla öröm nekem és további munkára ösztönöz.Nézz szét a boltomban,szeretettel várlak!Bármi kérésed,kérdésed van örömmel állok elébe.Ági

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek