Gyermekként manóházikókat képzeltem el... színeset, kuckósat, vidámat egy kerek világban. Mikor felnőttként rácsodálkozunk ezekre a szí...

kézműves termék, készítette: cecameca
anyaga: üveg, üvegfesték, kontúr, lámpa, cin, ólómszalag, ásványgyöngy
technika: üvegművészet, festett tárgyak

Meseváros lámpa

Meseváros lámpa leírása

Gyermekként manóházikókat képzeltem el... színeset, kuckósat, vidámat egy kerek világban.
Mikor felnőttként rácsodálkozunk ezekre a színes motívumokra, felébred a bennünk élő gyermek.
A lámpa mesebeli hangulatot idéz, vidámsággal, melegséggel tölti meg környezetét.

A lámpa alap tiffany technikával készült, homokfúvott hatású üvegből.
Lábai rózsakvarc gyöngyök.
Két oldala festéssel van díszítve.

Ezáltal alkalmas hangulatvilágításra és olvasó lámpának is. 25 és 40 W-os égővel is használható.
Jó szívvel ajánlom karácsonyra, keresztelőre, nászajándékba, házavatóra, neves alkalmakra felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt.

Méretei oldalanként 10x20 cm.

FONTOS: Szíves figyelmedbe ajánlom kedves ajándékkísérőnek apróbb tárgyainkat, melyeket falióráink, lámpáink, vagy képeink mellé (egy csomagban elküldve) PLUSZ POSTAKÖLTSÉG NÉLKÜL vásárolhatsz meg:
http://www.meska.hu/Shop/index/7697/30971 hűtőmágnes, névtábla
http://www.meska.hu/Shop/index/7697/28722 ékszer
http://www.meska.hu/Shop/index/7697/28753 füstölő tartó
http://www.meska.hu/Shop/index/7697/32926 angyalok, mécsesek, mécseslámpák

Meseváros lámpa jellemzői

kézműves termék, készítette: cecameca

ajándék nekik

termékkód
2172081

feltöltve
2015. június 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Meseváros lámpa szállítása

FUTÁRSZOLGÁLAT ELŐRE FIZETÉSSEL: házhoz szállítás, értékbiztosított küldemény, a feladást követően 1-2 munkanapos szállítási idő.
POSTÁN ÁTVEHETŐ CSOMAG ELŐRE FIZETÉSSEL: nincsen házhoz szállítás, az általad megjelölt Postahivatal címén veheted majd át a küldeményed, a feladást követően 2-3 munkanapos szállítási idő.
AJÁNLOTT / ELSŐBBSÉGI AJÁNLOTT: apró tárgyak esetében levélküldeményként, légpárnás tasakban postázunk. Kézbesítési idő a feladást követően: ajánlott: 3-5 munkanap, elsőbbségi+ajánlott: 1-3 munkanap.
SZEMÉLYES ÁTVÉTEL: a vásárló, személyesen keres fel minket Kaposváron, előre egyeztetett időpontban.
Az összeg beérkezést követően, minden termék gondosan csomagolva kerül postázásra.
A csomagok szállítását az MPL végzi, a kiszállításról sms-ben és e-mail-ben küldenek tájékoztatást.

Garancia I.: ha csalódást okoz a megvásárolt termék, 14 napon belül visszatérítjük az árát.

Garancia II.: nagyon-nagyon ritka esetben előfordul, hogy szállítás közben sérül a termék (kb. 200-ból 1 alkalommal). Ha ilyen előfordul, minden esetben megtérítésre kerül a kár a Vásárlónak.

Garancia III.: a faliórák óraszerkezetére és a lámpákat megvilágító szerkezetekre egy év cseregaranciát vállalunk.

Garancia IV.: termékeink egyedi tervezésűek, limitált példányszámban készülnek, kizárólag tőlünk vásárolhatók meg.

A vásárlónak a termék kézhezvételétől számítva 14 napon belül van joga elállni a vásárlástól.
A sértetlen állapotban visszaküldött termék visszaérkezése után a vételár visszatérítésre kerül.
A termék visszajuttatásának költsége a vásárlót terheli.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai csomagküldemény előre utalással: értékbiztosított, törékeny csomag, egynapos küldési idővel 1 600 Ft 1 700 Ft

Meseváros lámpa alkotója: cecameca

cecameca Meska interjú az alkotóval »

Üdvözöllek, Kedves Látogató!
Domján Judit vagyok, természetgyógyász és üvegfestő.
2002-ben szerettem bele az üvegfestés technikájába és éreztem, egy életre szóló kincsre leltem.
Párommal egyedi, üvegfestett tárgyakat készítünk. Minden egyes termékünk jó érzéssel, szeretettel, az örömteli alkotás harmóniájában készül.
Együtt alkotunk, egymást tökéletesen kiegészítve: Ő vágja, csiszolja az üveget, készíti a kereteket, az övé minden fajta technikai megoldás, ezek után nekem már csak az üveget kell egy kis festékkel elvarázsolnom:)
Érzéseink, energiáink megtöltik az általunk készített tárgyakat, képeket és tovább sugározzák azt környezetükbe.
Hiszem, hogy mikor megalkotunk valamit, lelkük egy részét tesszük bele. Kifejezzük azokat a mélyen rejlő érzéseket, energiákat, amiket nehéz lenne szavakkal megformálni.
Képeinkben, tárgyainkban lelkünk egy-egy darabkáját fejezzük ki és mutatjuk meg. Mikor valaki rácsodálkozik ezekre a szimbólumokra, saját magát fedezi fel bennük. Azt, ami őt is megérintette, ami saját magát visszatükrözte. A vágyait, az álmait, az emlékeit.

A fantázia szab határt a lehetőségeknek. Mindig létezik, amit még nem álmodtunk meg. Mi minden nap álmodunk:) Szívesen váltjuk valóra a Te álmaidat is!:)

Galériáinkat hétről-hétre frissítem új alkotásainkkal, így érdemes rendszeresen ellátogatni erre a helyre.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek