A nyaklánc hossza 57,8 cm. A fonott rész szélessége 2,5 cm. Puha, több rétegben összefont muszlin, csipke és kásagyöngyből fűzött gyöng...

kézműves termék, készítette: Klaudiabizsu
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: muszlin, csipke, cseh kásagyöngyök, nikkelmentes fém szerelékek, nikkelmentes lánc, kézzel horgolt bogyó, teklagyöngyök
technika: ékszerkészítés, horgolás

Vintage Statement nyaklánc

Vintage Statement nyaklánc leírása

A nyaklánc hossza 57,8 cm. A fonott rész szélessége 2,5 cm. Puha, több rétegben összefont muszlin, csipke és kásagyöngyből fűzött gyöngysor alkotja a lánc alapját.

Mindezt saját kezűleg horgolt bogyókkal és nikkelmentes fém szerelékekkel egészítettem ki. Ékszerre érzékenyek is bátran viselhetik!

A fülbevaló alapja szintén egy-egy ilyen horgolt bogyó. Hossza, akasztóval együtt, 3,5 cm. Mivel a lánc igen méretes és feltűnő darab, ez a pici fülbevaló tökéletesen kiegészíti, de nem vonja el róla a figyelmet.

Igazán trendi, vintage szett, amelyet minőségi alapanyagokkal, aprólékos munkával és persze sok-sok szeretettel készítettem Neked! :)

FONTOS! A terméket akkor tudom postázni, miután az összeg megérkezett a számlámra. Köszönöm megértésed!

Legyen nagyon szép napod! :)

Vintage Statement nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: Klaudiabizsu

színek

termékkód
3382769

feltöltve
2019. március 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vintage Statement nyaklánc szállítása

Kedves vásárló!

Ha átutalással fizetsz, akkor csak előre utalás esetén áll módomban elpostázni a terméket. Miután megérkezett az összeg a számlámra, két munkanapon belül, pufis borítékban postázom a terméket.

Kérlek, figyelmesen olvasd el a termékleírást, mert méretbeli problémák miatt a terméket nem áll módomban visszacserélni.

Amennyiben a termék önhibádon kívül elszakad, elromlik, lekopik, akkor 3 hónapon belül térítésmentesen megjavítom! (Ez esetben a postaköltség félig téged terhel, tehát csak annyit kell tenned, hogy önköltségen feladod a terméket, én pedig javítás után, szintén önköltségen, visszaküldöm hozzád).

Fizetni személyesen is lehet, amennyiben a személyes átvételt választottad (Budapest, IX kerület).

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Vintage Statement nyaklánc alkotója: Klaudiabizsu

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek