Ezekben az átlátszó dobozokban remekül lehet játékokat kategóriák szerint tárolni, ami megkönnyíti a gyerekek munkáját rendrakásnál és ...

kézműves termék, készítette: Mofactory
anyaga: acryl tempera
technika: festett tárgyak

Nagy játéktároló doboz

Nagy játéktároló doboz leírása

Ezekben az átlátszó dobozokban remekül lehet játékokat kategóriák szerint tárolni, ami megkönnyíti a gyerekek munkáját rendrakásnál és fejleszti a memóriát, a logikát és a gyermek ízlését. Jól alkalmas labdák, építőjátékok, babák, autók szortírozására, hogy a gyerekszoba rendezett legyen. Úgy igazán szép, ha több van belőle egymás mellett. Nem utolsó sorban pedig szép foltja a szobának és megtöri a sokszor fejfájást okozó káoszt. Postázom is szívesen.
A nagyméretű IKEA műanyag játéktároló dobozt festettem meg egyedi mintával. A doboz kb. 38 x 28 x 28.

Nagy játéktároló doboz jellemzői

kézműves termék, készítette: Mofactory
anyag/összetevő

technika

termékkód
1752463

feltöltve
2014. április 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nagy játéktároló doboz szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Nagy játéktároló doboz alkotója: Mofactory

Mofactory
Józsa Borbála vagyok és férjemmel 3 kisgyermeket nevelünk.

Rajtuk is látjuk, mennyire fontos nekik, hogy saját szobájuk legyen, hogy legyen egy hely ahol egyedül lehetnek, ahol nincs állandó szülői számonkérés,
ahová visszavonulhatnak egy-egy mozgalmas nap után aludni, játszani. Fontos, hogy megtanulják, rendet kell tartaniuk, ahhoz, hogy
a szoba továbbra is kellemes tartozkodási hely legyen számukra. Könnyebb mindez, ha a szoba szép, hangulatos, kellemes és harmónikus. Ilyen közegben megtanulnak
önfeledten játszani, könnyedén megoldani és feldolgozni kis gondjaikat, és felelősséget vállalni, rendszert tanulni. Ettől szebb lesz a gyerekkoruk és ez nekünk igazi KINCS.
barátnőmmel együtt szeretnénk nektek egyedi gyerekszobákat csinálni, a tervezéstől a megalkotásig. Bútorokat készítek, újitok fel, festek, egy másik édesanya
gyönyörűen megvarr mindent, ami egy gyerekszobába kell. Az oldalon szereplő termékeket én készítettem, ezekből lehet már rendelni, de igazi missziónk, hogy komplett gyerekszobákat alkossunk, a festett bútoroktól kezdve, a stafirungon át a játékokig és kiegészítőkig.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban