kerti ülőgarnitúra hat részes 150000 Ft

Kerti ülőgarnitúra, UV álló fedőréteggel bevont, vízálló vászon kárpittal, mely mosható akár kerti slaggal is. Két fotelból, két lábtar...

kézműves termék, készítette: tothalex
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: finn fenyő, fa ragasztó, impregnált vászon, habszivacs, festékek
technika: famegmunkálás, bőrművesség

kerti ülőgarnitúra hat részes 150000 Ft

kerti ülőgarnitúra hat részes 150000 Ft leírása

Kerti ülőgarnitúra, UV álló fedőréteggel bevont, vízálló vászon kárpittal, mely mosható akár kerti slaggal is.
Két fotelból, két lábtartóból egy asztalból és egy gurulós napozóágyból áll a szett. Anyaga finn fenyő, lenolaj alapozóval beeresztve, majd mahagónira lefestve. A festék víz és UV álló, férgek és gombásodás elleni szerrel kombinált. Új garnitúra ára 150000 Ft-tól. Tárnokon vehető át, az M7-es 20 km szelvényénél

kerti ülőgarnitúra hat részes 150000 Ft jellemzői

kézműves termék, készítette: tothalex

színek

termékkód
3533667

feltöltve
2019. szeptember 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

kerti ülőgarnitúra hat részes 150000 Ft szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 15 000 Ft 3 990 Ft

kerti ülőgarnitúra hat részes 150000 Ft alkotója: tothalex

tothalex
Szerelmem a fával 25 éve kezdődött és a mai napig lángol, ez egy izgalmas új területnek számított, melyben ki tudtam élni kreativitásomat. . Eleinte ?csak? egy emeletes faházat építettem, a család hétvégi házaként, a későbbiekben használati és dísztárgyak készítésében is leltem örömömet. A barátok, ismerősök, szomszédok, látva a munkáimat, kértek fel, hogy készítsek nekik is egy fedett kerti étkezőt, ülőgarnitúrát, esővédőt stb. Az utolsó 10 évben már a két szakmát ötvöztem, mely a referencia fotókból jól kivehető. Számomra fantasztikus érzés, hogy pl. a képen látható garnitúrának minden fázisa a saját kezem munkáját jelzi, a fa leszabásától, a gyalulás, összeállítás és festésen keresztül a kárpitozásig, egy új, izgalmas terméket kapva, ez így örömmel teli, szerethető dolog.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: