Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

ÓRIÁSI KIÁRUSÍTÁS!! Tengerparti nyár nyaklánc

ÓRIÁSI KIÁRUSÍTÁS!! Tengerparti nyár nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

RÉSZLETEK A PROFIL OLDALAMON!

Most 4500ft helyett most 3000ft-ért a tiéd lehet!

Nagy méretű natúr kagylóhéjat foglaltam bézs, halványsárga színű gyöngyökkel.Hosszú rojtokat készítettem hozzá,sok-sok csiszolt üveggyöngyöt és sziromgyöngyöt használtam fel. A szára viaszolt szálak és hasított bőrszál kombinációja.

Tökéletesen megkomponált, egyedi tavaszi-nyári ékszer!

A medál: 6cm széles, hossza 17cm a rojtos részekkel együtt.

Szára: 60cm hosszúságú

A terméket légpárnás borítékban,kizárólag ajánlva adom fel.

Szállítási információkat a boltleírásnál találsz!

ÓRIÁSI KIÁRUSÍTÁS!! Tengerparti nyár nyaklánc jellemzői

iparművész termék, készítette: nikolbijou
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3172926

feltöltve
2018. július 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

ÓRIÁSI KIÁRUSÍTÁS!! Tengerparti nyár nyaklánc szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 550 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

ÓRIÁSI KIÁRUSÍTÁS!! Tengerparti nyár nyaklánc alkotója: nikolbijou

nikolbijou Üdvözöllek kedves Látogató!

ÓRIÁSI VÉGKIÁRUSÍTÁST TARTOK, LEGTÖBB TERMÉKEM 40%-OS ENGEDMÉNNYEL KAPHATÓ!

2014. 05. 19.- től kezdődően, folyamatosan írom át termékeim árát. Ha valamelyiknek még nem íródott , de érdekelne, mert esetleg nagyon szeretnéd, írj üzenetet.

Ékszerkészítéssel komolyabban 2007 tavaszától foglalkozom. Többféle kreatív tevékenységet kipróbáltam, de gyöngyök világa lett az "örök szerelem" számomra. Többféle technikát használok munkáimban, gyöngyhorgolás, hímzés, fűzés. Ezért boltom kínálata is változatos, szeretek apróbb mutatós ékszereket készíteni, de ugyanakkor nagyobb volumenű hímzéseket, horgolásokat is készítek. Folyamatosan képzem magam, hogy minél sokoldalúbb, technikailag képzettebb legyek.

Ékszereimet a magas minőség és a precíz kivitelezés jellemzi, törekszem minél egyedibb alkotásokat létrehozni. Általában saját elgondolás alapján dolgozok, de előfordul, hogy minta szerinti ékszerek készülnek kezeim közt. Inspirálhat egy szín, egy forma, egy érzés, egy hangulat, egy kép egy emlék.

Minőségi alapanyagokat használok, cseh és japán gyöngyöket,ásványokat, Swarovski kristályt, valódi bőrt.

Folyamatosan töltök fel új ékszereket, illetve kínálok akciós darabokat, nézzél vissza többször, hátha megtalálod nálam "álmaid darabját"!.

Köszönöm, hogy végigolvastál, szép napot kívánok: Nikol

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: