Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Tündérvilág ásvány karkötő

Tündérvilág ásvány karkötő leírása

Rugalmas damil alapon fazettált dinnye turmalin, rubin jáde ásványok, opalit üveggyöngyök ezüstözött strassz köztesekkel és szerelőkarikákkal elválasztva. túloldalán íves ezüstözött elemen egy oroszlán medál található, de bármelyik meglévő medálomra szívesen lecserélem (tengeri csillag, daru, LOVE felirat, korona, pillangó, virág)

Elegáns esküvői karkötőnek is ajánlom, remekül illik hasonló színösszetételű csokorhoz, vagy klasszikus vörös menyecskeruhához.
Köszönőajándéknak, koszorúslányoknak is kitűnő.

---
Turmalin tulajdonságai:
Sámánkő. Szorosan kapcsolódik a tündérvilág energiáihoz. Megtisztítja és kiegyensúlyozza a csakrákat és az aurát, védőburkot képez a test körül. Elősegíti az önbizalmat, önmagunk és mások megértését, enyhíti a félelmet. A negatív gondolkodásmintákat pozitívvá alakítja.
---
Rubin tulajdonságai:
Az életerő köve. Jól hat az energiákra, az életerőre, kiegyensúlyozottságot biztosít. Serkenti a szívcsakrát , egyensúlyban tartja a szívet. A boldogság követésére bátorít. Elősegíti a bőséget, segít megtartani a gazdagságot és a szenvedélyt. Átalakítja a haragot, eltávolít mindent az utunkból, ami negatív.
---
Mivel az opalit nem ásvány (még csak nem is szintetikus holdkő), csak díszítő funkciója van, a szervezetre semmiféle hatással nincs!

Tündérvilág ásvány karkötő jellemzői

Tündérvilág ásvány karkötő szállítása

A terméket az átutalás beérkeztét követően még aznap, de legkésőbb másnap postára adom, a rendelésre, vagy egyéni kívánságok alapján módosított termékek esetén is megpróbálom betartani ezt a határidőt.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 420 Ft 420 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 470 Ft 470 Ft

Tündérvilág ásvány karkötő alkotója: Araen

Araen Molnár Erzsébet vagyok, Zsóka, lassan 20 éve grafikusként keresem a kenyerem.

Az ékszerek és ásványok szeretete gyerekkoromig nyúlik vissza. Egyik álmom volt, hogy magam is alkotó legyek.

Mivel szívesen kísérletezek, sokféle alkotással és stílussal találkozhatsz majd a boltomban, de ami mellett örökre megmaradok, az a tűzzománcozás. 10 éve kezdtem járni, igaz, nem sok ideig, de mivel oktatóim rendkívül nyitottak és kísérletezőek voltak, ez alatt a rövid idő alatt is sok mindent tanultam tőlük. Aztán jött egy nagy kihagyás egy-két visszatérési kísérlettel megszakítva, de a hétköznapok taposómalmába nem tudtam újra beiktatni a zománcozást. Az utóbbi időben a figyelmem ismét az ékszerek felé fordult, így újra elővettem a régi eszközöket, remélem ezután rendszeresen tudok majd jelentkezni egy-egy új darabbal.

Az ásványok iránti vonzalmam szintén nagyon ősi, nagybátyám bányász volt és csodaszép ásványok díszítették náluk a nappalit, melyeket ő maga talált. Az első csiszolt féldrágaköveimet pedig keresztapámtól kaptam egy kis bőrszütyőben, még óvodás koromban, amik azóta is megvannak (valahol a garázs mélyén), és valószínűleg már sosem fogok megválni tőlük.

A modern ékszerek felé akkor fordult a figyelmem, amikor először megpillantottam Eni Oken alkotásait. Abban a pillanatban tudtam, hogy ezzel akarok foglalkozni, de jópár évnek el kellett telnie ahhoz, hogy az internet segítségével kellő információkhoz és alapanyagokhoz jussak.

Az ékszerkészítés mindig is meg fog maradni hobbinak a főállásom mellett, de nem is pénzkereseti lehetőségnek szánom (bár mindig jól jön egy kis mellékes): imádok ékszeralapanyagokat, kellékeket vásárolni, így egy-egy eladott példány ára napokon belül az üzletben landol, én pedig boldogan hordom haza az új szerzeményeimet. Mivel a kislányom rajong mindenért amiért én, természetesen ő is belevetette magát az alkotásba, így őt is el kell látnom a szükséges kellékekkel. Tartok tőle, hogy ha megtudja, hogy boltot nyitottam, ő is árulni akarja majd a kis dolgait, ezért az ő kreálmányainak is létrehozok majd egy polcot, hogy az oviban boldogan mesélhesse, hogy neki is van ékszerboltja, mint anyának.

Még keresem a stílusomat, tapasztalatom szerint kell 1-2 év mire letisztul, hogy mi áll hozzám a legközelebb, de addig is rengeteget fogok kísérletezni. Abban már most is biztos vagyok, hogy nem lesz két egyforma példány a boltomban ? ha csak te nem kéred :)

Néhány szó a postázásról:
Az ár beérkezését követően pár napon belül postázok, de törekedni fogok arra, hogy ez 2 munkanapnál ne legyen több. Ajánlott levélként, biztonságosan becsomagolva adom fel a küldeményeket. Mivel egyelőre főleg ezüstözött szerelékekkel dolgozok, gondozási útmutatót is mellékelek: ezek több odafigyelést igényelnek, mint a réz, bronz, tibeti ?ezüst?, antikolt és nemesfém szerelékek.

5000 Ft feletti vásárlás esetén nem számítok fel postaköltséget.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban