Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Maleficent

Maleficent leírása

késztermék, azonnal szállítható

Hiszek a szerelemben első látásra. Legalábbis, ami a gyöngyöket illeti, biztos vagyok benne, hogy vannak olyan szépségek a boltokban, rejtett fiókokban, polcokon, amik csak rám várnak, és arra, hogy valaki különlegeset alkossak belőlük. Így jártam ezzel az ásvánnyal is, amely a medál közepén foglal helyet. Annyira megtetszett a mintázata, hogy azonnal tudtam, ezt csak kecses, finom sujtás zsinórokkal foglalom majd be. Így is lett, kiegészítettem még néhány teklagyöngyel és japán kásagyönggyel, alulra pedig egy szép, méretes, csiszolt gyöngyöt kapott. Igazán elegáns darab, jeles alkalmakkor is megállja a helyét!

Hossza 5,4 cm. Szélessége legszélesebb pontján 3,8 cm. Az akasztója nikkelmentes, így ékszerre érzékenyek is viselhetik.

FONTOS! A terméket akkor tudom postázni, miután az összeg megérkezett a számlámra. Köszönöm megértésed!

Legyen nagyon szép napod! :)

Maleficent jellemzői

kézműves termék, készítette: Klaudiabizsu
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
2675656

feltöltve
2016. november 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Maleficent szállítása

Kedves vásárló!

Ha átutalással fizetsz, akkor csak előre utalás esetén áll módomban elpostázni a terméket. Miután megérkezett az összeg a számlámra, két munkanapon belül, pufis borítékban postázom a terméket.

Kérlek, figyelmesen olvasd el a termékleírást, mert méretbeli problémák miatt a terméket nem áll módomban visszacserélni.

Amennyiben a termék önhibádon kívül elszakad, elromlik, lekopik, akkor 3 hónapon belül térítésmentesen megjavítom! (Ez esetben a postaköltség félig téged terhel, tehát csak annyit kell tenned, hogy önköltségen feladod a terméket, én pedig javítás után, szintén önköltségen, visszaküldöm hozzád).

Fizetni személyesen is lehet, amennyiben a személyes átvételt választottad (Budapest, IX kerület).

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Maleficent alkotója: Klaudiabizsu

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek