Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Melancholy

Melancholy leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egy nőnek ezer arca van. Tudunk lenni bolondosak, csábítóak, viccesek, kislányosak, nagylányosak, és bizony időnként elkap a melankólia. Ez ihlette ezt a monokróm darabot. Alkalmakra, hétköznapokra egyaránt ajánlom.

A fülbevaló hossza 7,5 cm. Az akasztó végére egy műanyag végzárót helyeztem, hogy biztosan ne essen ki a füledből. Minden fém alkatrésze nikkelmentes, hogy ékszerre érzékenyek is viselhessék.

FONTOS! A terméket akkor tudom postázni, miután az összeg megérkezett a számlámra. Köszönöm megértésed!

Legyen nagyon szép napod! :)

Melancholy jellemzői

kézműves termék, készítette: Klaudiabizsu
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2675661

feltöltve
2016. november 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Melancholy szállítása

Kedves vásárló!

Ha átutalással fizetsz, akkor csak előre utalás esetén áll módomban elpostázni a terméket. Miután megérkezett az összeg a számlámra, két munkanapon belül, pufis borítékban postázom a terméket.

Kérlek, figyelmesen olvasd el a termékleírást, mert méretbeli problémák miatt a terméket nem áll módomban visszacserélni.

Amennyiben a termék önhibádon kívül elszakad, elromlik, lekopik, akkor 3 hónapon belül térítésmentesen megjavítom! (Ez esetben a postaköltség félig téged terhel, tehát csak annyit kell tenned, hogy önköltségen feladod a terméket, én pedig javítás után, szintén önköltségen, visszaküldöm hozzád).

Fizetni személyesen is lehet, amennyiben a személyes átvételt választottad (Budapest, IX kerület).

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Melancholy alkotója: Klaudiabizsu

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek