Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Cserkós kulcstartó

Cserkós kulcstartó leírása

Zamatos csersznye: csak kár, hogy már nincs szezonja.... Nem baj! Majd jövőre pótoljuk a lemaradásunkat (reméljük!!!).
Ez a kis kulcstartó a szalagot tekintve is különleges, ugyanis kaptam Hollandiából pár métert belőle, ami csak azért nagy szó, mert egyszerűen nem tudtam máshonnan beszerezni! Pedig nagyon édes!!!!!

Piroska megy a nagyihoz, és (az én értelmezésemben) megkínálja a farkast egy kis cseresznyével.... LÁtjátok ott hátul azt a szép lombos cserkófát? Na arról eszegetnek. Rafkós a Piroska, mert előkészíti a terepet a vadásznak: nem kövekkel, hanem csersznyemagokkal tömi a rusnya farkast, akinek amúgy a foga a nagymamára fáj. DE túl fincsi a cseresznye..... Jajj, mi lesz ebből a kútnál...

A kulcstartó mérete: 11x8 cm. Belül is a szalag tartja majd a kulcsod, és kívül is az díszít a zipp végén!

Cserkós kulcstartó jellemzői

kézműves termék, készítette: ejjkukk

technika

színek

termékkód
713284

feltöltve
2010. augusztus 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Cserkós kulcstartó szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Cserkós kulcstartó alkotója: ejjkukk

ejjkukk Meska interjú az alkotóval »

Ejjkukk, azaz Budainé Detti vagyok, Szentendréről! A csodálatos környezet, amiben élek és a fantasztikus családom inspirál, hogy romantikus, légies és kedves dolgokat készítsek mások és a magam örömére.

Postázás esetén elsőbbségivel, ajánlottan küldöm a csomagot. Személyes találkozót Budapesten (megbeszélés szerint 3-as metró vonalán vagy a 3. kerületben) vagy Szentendrén tudsz velem összehozni.
Ha paypal-al szeretnél fizetni, a vásárlást követően mihamarabb jelezd.

Anyagcsomagokat, leírásokat az alkotók boltjában szerezhetsz be. :)

Jó nézelődést és Szép napot kívánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban