Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu
Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu Az én okoskönyvem 3.- készségfejlesztő, kreatív gyakorlókönyv (hasonló rendelhető) -  - Meska.hu
Saját, egyedi tervezésű minta alapján készült textilkönyvecske, mely fejleszti a gyerekek kézügyességét, gondolkodását, figyelmét, kreativitását, finommotorikáját,problémamegoldó készségét ,valamint a szem-kéz koordinációját. A könyv készítése során az anyagok és színek kavalkádja valósul meg azáltal, hogy különféle felületű anyagokat (filc, szövet, pamut, bőr, velúr) és változatos mintázatokat (kockás, pöttyös, csíkos, mintás) használtam fel a tapintás és az érzetek fejlesztése érdekében. A könyv mérete: kb.20cm*20cm Oldalak száma:10 oldal A könyv tartalma: A könyv borítóján a kis Tulajdonos neve és egy ?zsebes? váza látható virágokkal. A virágok legombolhatók a szárukról és a vázába tehetők. 1. dupla oldalon: Gyümölcsszüret: a gyümölcsfa melletti kiskocsiba bepakolhatók a fára patenttal rögzíthető gyümölcsök (3db alma és 3db körte). A fa tövében kis fagomb csiga mászik, a másik oldalán pedig egy "birizgálható" fűcsomó van. Az éhes kaméleon: 2 tépőzáras tücsök ül a faágakon, mit sem sejtve sorsáról. Egy ravasz kaméleon les rájuk hosszú, hurkos nyelvével és éles, legombolható szemével. Nincs az a tücsök, aki elmenekülhetne előle! Ha elkapta vacsoráját, cipzáros pocakjába lehet bepakolni. 2. dupla oldal: Az öltöztethető kisfiú: ez a mosolygós kisfiú nagyon szeret öltözködni. Cipzárral nyitható ruhásszekrénye különféle anyagú és mintázatú ruhákat (pizsi, pulóver, kabát, rövid ill.hosszú nadrág, ing) rejt. 3. dupla oldal: Számoljunk!: színes szalagokra felfűzött különféle színű és formájú gyöngyökkel gyakorolható a számolás 0-tól 10-ig. Óra-móka: ennek a színpompás órának mutatói forgathatók (körbe tekerhetők), így segítségével megismerkedhet a könyvecske kis tulajdonosa az órával. 4. dupla oldal: Ki vagyok én? 21 rakosgatható elemből (szemek, bajusz, száj, szemüveg, haj, kalap, orr) variálhatók össze a különféle emberi arcok. Lehet kislány kalapos férfi vagy szemüveges bácsi a képen. A tépőzáras kis táskába az arc elemei pakolhatók bele. 5. dupla oldal: Fűzögető: fűzzük át a karikákon a cipőfűzőt többféleképpen. Pajta-pajtik: a kigombolható ajtajú és zsebbel rendelkező pajtában 4tanyasi jó barát lakik: egy szürke cica, egy foltos kutyus, egy tyúkocska és egy tarka boci. Az ujjbáb állatkákkal különféle mesék, dalok és mondókák bábozhatók el.
Összetevők

filc, pamut, szövet, velúr, gomb, gyöngy, cipzár, zsinór, patent, tépőzár


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 21 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

mindenmás


Jellemző
kaméleon, okoskönyv, fűzögető, tanya, báb, óra

Színek

tarka


Termékkód

2965220

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
900 Ft 900 Ft

Készítette

Jam81

Jam81

Szín-tiszta kreativitás! ;)

5 (1340)

Jam81 boltja  ›

Róla mondták

“Csodaszép kis ajándék bármelyik kislánynak! Ígényes, kreatív kivitelezés, csak ajánlani tudom :)”

tundeberes

Egyedi rendeléseket is vállal

Jam81 további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek