Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu
Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu
Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu
Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu
Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu
Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu
Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu Bordó-zöld indás lámpa fehéres árnyalatokkal -  - Meska.hu
A lámpa teste korongozással, az áttört minta kézi formázással készült. A lámpatest öblösen kezdődik, majd a csúcs felé fokozatosan elkeskenyedik. Felső rész mély bordó színű, mely fokozatosan átvált zöld árnyalatba. A két szín találkozásánál fehér márványos hatás figyelhető meg. Ez utóbbit kinagyított fotón lehet megnézni. A lámpa magassága a talp nélkül 28 cm, átmérője az aljánál 28 cm. 25 vagy 15 wattos égőt érdemes beletenni. Energiatakarékos égő esetében figyeljünk arra, hogy ne kék, azaz hideg fényű égőt vegyünk, mert ez esetben nem érvényesül a lámpa hatása. Budapesten személyes átvételre van lehetőség. Postázása a mindenkori postai árakon történik.
Összetevők

agyag


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

kerámia


Jellemző
világítás, kelet, hangulat, egzotikum

Színek

bordó, fehér, zöld


Termékkód

2931328

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft

Készítette

tabubu33

tabubu33

Játék, alkotás és tanulás = önmagunk és a világ megismerése és megértése

5 (23)

tabubu33 boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon szép a termék, azt kaptam amit vártam, illetve amit a képeken láttam. Az eladó kommunikatív, rugalmas! Köszönöm!”

hegav

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.